Filmy a seriálySpravodajstvo

Neskutočná Anna – najnovší trhák od Netflixu odhaľujúci skutočný príbeh podvodníčky, ktorý jednoducho musíš vidieť

Platforma Netflix si pre milovníkov seriálov pripravila ďalšiu chuťovku, ktorú s najväčšou pravdepodobnosťou pozrieš za pár dní.

Patríš medzi milovníkov dobrých seriálov a momentálne nemáš vo svojom hľadáčiku žiadneho favorita na pozeranie? Platforma Netflix len nedávno priniesla na svoje obrazovky ďalšiu seriálovú pecku, ktorá by určite nemala ujsť tvojmu hľadáčiku. Seriál s názvom Neskutočná Anna (Inventing Anna) momentálne patrí medzi najsledovanejšie série na platforme a teší sa obrovskej popularite. Vďačí za to najmä pútavému príbehu, ktorý odzrkadľuje skutočný príbeh Anny Sorokin, jednej z najväčších podvodníčiek za posledné roky.

Najnovší trhák na Netflixe, ktorý rozhodne stojí za pozretie

Hlavnou postavou seriálu Neskutočná Anna je Anna Delvey, čo bola falošná identita reálnej podvodníčky s rusko-nemeckými koreňmi, Anny Sorokin. V seriáli túto postavu stvárňuje obľúbená známa herečka Julia Garner, ktorá sa dostala do popredia najmä vďaka krimi seriálu Ozark, taktiež od Netflixu. V aktuálnej mini-sérii pozostávajúcej z 9 dielov sa snažia tvorcovia odokryť pohľad do sveta tejto podvodníčky, ktorá medzi rokmi 2013 až 2017 na verejnosti vystupovala ako bohatá nemecká dedička.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Oklamala banky, hotely aj miestnu smotánku

Bez úplného odhalenia celého príbehu je nutné spomenúť, že príbeh vykresľuje spôsoby a praktiky, ako sa Anne podarilo oklamať takmer celú neyworskú smotánku. Na svoju falošnú identitu bohatej nemeckej dedičky za roky svojho pôsobenia v New Yorku dokázala vymámiť milióny dolárov. Dostala ich nie len z vplyvných a bohatých známych, ale dokonca aj z veľkých bánk a luxusných hotelov.

Počas tohto obdobia si dokázala rusko-nemecká podvodníčka prísť na poriadny balík peňazí. Nakoniec ju však jej prešpekulované počiny stáli slobodu a neskôr aj deportáciu z krajiny. Už na prvý pohľad atraktívny príbeh logicky zaujal spoločnosť Netflix, ktorá zaň „autorke“ zaplatila pomerne slušný balík peňazí – až 320 000 amerických dolárov. Nateraz však nechceme prezrádzať príliš veľa detailov, keďže drvivú väčšinu informácií zachytíte aj počas pozerania tohto naozaj zaujímavého príbehu. Ak teda patríte medzi fanúšikov skutočných príbehov a seriálov, hor sa do pozerania. Seriál stojí naozaj za to a s najväčšou pravdepodobnosťou ho zhltnete za deň či dva.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close