Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Nepremeškajte túto limitovanú akciu na selfie stabilizátor Zhiyun Smooth-Q 3, ktorý kúpite vo viac ako 40% zľave

Aj vás štve roztrasený obraz na videu, ktoré ste natočili na vašom smartfóne? Podobným problémom sa môžete vyvarovať celkom jednoducho, predsa zakúpením stabilizátora. Kvalitné stabilizátory sú ale väčšinou drahé a nie každému sa chce za stabilizátor vyhodiť niekoľko 100 eur. Pokiaľ ale hľadáte zaručenú kvalitu, neznášate roztrasené videá a vo vašej peňaženke sa nachádza pár eur nazvyš, určite odporúčame stabilizátor Zhiyun Smooth-Q. Jeho cena sa normálne pohybuje na úrovni 140 eur, no vďaka špeciálnej akcii na e-shope Tomtop.com a nášmu špeciálnemu kupónu ZYSMQ99, sa cena stabilizátora zníži na neuveriteľných 83 eur. Bonusom ku tejto vynikajúcej cene je aj jeho dostupnosť z nemeckého skladu, vďaka čomu sa vyvarujete plateniu zbytočných poplatkov ako DPH a CLO. Za dopravu si však priplatíte niečo málo nad 9€.

Kvalitný 3-osový stabilizátor na smartfón nájdeš na tejto stránke

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Niekoľko režimov nahrávania a multifunkčný joystick

Zdroj: produktová fotografia

V strede mohutného tela stabilizátora sa nachádza joystick, ktorý plní hneď niekoľko úloh. V okolí joysticku nájdete indikátory na pripojenie cez Bluetooth, indikátor stavu batérie, tlačidlá na prepínanie režimov a CVT ovládač. Hlavnou výhodou tohto joysticku je technológia Smooth-Q a 3-osový stabilizátor, vďaka čomu sa stabilizátor neudržiava iba vo vodorovnej polohe, ale zároveň sa prispôsobuje pohybom vašich rúk. Ďalšou výhodou je aj naozaj kvalitná Li-ion batéria 26650, ktorá vďaka svojej kapacite (4200mAh) zabezpečí chod stabilizátora až na 12 hodín

Ako sme už spomínali vyššie, jeho cena momentálne klesla na historické minimum a vďaka špeciálnemu kupónu ZYSMQ99 jeho cenu znížite o ďalších 9 eur, vďaka čomu bude konečná cena stabilizátora 83,00 eur. Pri nákupe odporúčame zvoliť nemecký sklad, vďaka čomu sa vyhnite ďalším zbytočným poplatkom ako DPH a CLO a zároveň príde vaša objednávka o niekoľko dní/týždňov skôr. 

Zdroj: vlastný

Kvalitný 3-osový stabilizátor na smartfón nájdeš na tejto stránke

Zdroj: vlastný

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close