Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Nepremeškajte akciu na tieto dostupné chytré hodinky s podporou Bluetooth 5.0 štandardu!

Aktuálne ide o jedny z najzaujímavejších chytrých hodiniek vo svojej cenovej kategórii

Chytré hodinky sa pomaly, ale isto stávajú povinnou výbavou, pričom častokrát ich cena môže byť vcelku vysokou. A práve preto by sme Vám chceli dať do pozornosti aktuálne prebiehajúcu akciu v e-shope TomTom.com, ktorý ponúka chytré hodinky G28 Smart Watch s lákavou cenou. Stoja menej ako 23€ a to aj spolu s poštovným „Duty Free Shipping“, teda s doručením bez ďalších poplatkov. 

Chytré hodinky G28 s Bluetooth 5.0 štandardom

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Chytré hodinky G28

Ide o celkom zaujímavé hodinky, ktoré potešia viacerými vlastnosťami. Od samotného vyhotovenia, ktoré ponúka napríklad aj zliatinu zinku, tak potešia aj certifikátom IP68, vďaka ktorému sa nemusíte báť stretu s vodu, a to aj napríklad v sprche, či počas kúpania. 

chytre hodinky G28 vode odolnost
Zdroj: G28

Hodinky ďalej disponujú Bluetooth 5.0 štandardom, vďaka ktorému sú energeticky úspornými a je ich možné prepojiť so smartfónom (pozn. redakcie: hodinky sú kompatibilné aj so staršími verziami Bluetooth). Čo sa týka batérie, tak tá disponuje kapacitou 180mAh. Sľubuje výdrž 8 až 10 dní pri bežnom používaní. V prípade standby režimu batéria vydrží viac ako 1 mesiac. 

chytre hodinky G28_bateria
Zdroj: G28

Ako sme už vyššie spomínali, tak hodinky je možné prepojiť so smartfónom, pričom poteší aj podpora synchronizácie  notifikácií. Napríklad správ, hovorov, informácií z aplikácií a podobne. Inými slovami, vždy keď Vám bude niekto volať, či písať správu, tak to budete môcť zistiť pomocou hodiniek bez toho, aby ste vyberali Váš smartfón z vrecka. 

Chytre hodinky Zdroj_ G28_synchronizacia
Zdroj: G28

Prejdime však k displeju, ktorý poteší vcelku vysokým rozlíšením 240 x 240 bodov, čo sa vo svete chytrých hodiniek pokladá za „HD“ štandard. Displej hodiniek okrem iného je plne dotykový, pričom na úvodnej obrazovke (v závislosti od zvoleného ciferníka) môžete vidieť informácie o tepe, krokoch dátume, stavu batérie, prípadne aj počasia súčasne. 

chytre hodinky G28_uvodny obrazok
Zdroj: G28

Pri pohľade na možnosti sledovania aktivity, tak hodinky sú vybavené senzorom schopným monitorovať tep srdca 24/7, či monitoringom spánku. Okrem iného môžete prostredníctvom neho sledovať viacero športových aktivít (napríklad chôdzu, beh, turistiku,…) vrátane počtu spálených kalórií. 

Chytre hodinky G28_meranie sportovej aktivity
Zdroj: G28

Hodinky sú aktuálne dostupné v troch farebných vyhotoveniach. V čiernej, ružovej a modrej.

chytre hodinky G28 farebne prevedenie.jpg
Zdroj: G28

Ak Vás zaujali, tak Viac sa o nich môžete dozvedieť prostredníctvom odkazu nižšie. 

Chytré hodinky G28 s Bluetooth 5.0 štandardom

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close