Sponzorovaný obsah

Neprehliadnite špeciálnu ponuku od GoDeal24 na Windows, ale i Office. Ceny začínajú už od 7€!

Potrebujete nový Windows 10/11, alebo kancelársky balíček Office? Neprehliadnite ponuku od GoDeal24. Ceny za softvér začínajú už od 7€!

Aktuálna doba, v ktorej žijeme prináša mnoho zmien do našich životov. Pandémia COVID-19, hoci očkovanie plní svoj účel, je tu stále pričom situácia je ako na horskej dráhe. Najmä v súvislosti s novými variantmi ochorenia, ktoré menia epidemiologickú situáciu častokrát k horšiemu. Práca na diaľku je preto častým nástrojom, aby sme obmedzili šírenie ochorenia. To je aj jeden z dôvodov, prečo potrebujeme, aby naše počítače, ktoré máme doma, ale i softvér, boli v čo najlepšej kondícii.

Jedným z najväčších problémov v súvislosti so softvérom je, že mnohí z nás častokrát využívajú rôzne verzie softvéru, ktoré nie sú oficiálne. Tento softvér má tendenciu zlyhávať v tom najhoršom možnom čase, napríklad keď potrebujeme pracovať s dokumentami. Rovnako treba povedať, že neoficiálny softvér, ktorý prešiel modifikáciou tretej neautorizovanej strany, je i bezpečnostným rizikom. Zbytočne sa preto vystavujeme rôznym hrozbám, ako je napríklad malvér.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Dobrou správou je, že zakúpenie originálnej licencie, napríklad pre Windows, ale i kancelársky balíček Office, nie je tak drahé, ako tomu bolo v minulosti. Využívať výhody oficiálneho softvéru spolu i s jeho aktualizáciami, môžete už od pár €. Stačí si vybrať produkt, uhradiť ho, a následne vám príde licenčný kľúč prostredníctvom e-mailu. Dovoľte nám dať vám preto do pozornosti ponuku e-shopu godeal24.com, ktorý ponúka softvér od spoločnosti Microsoft za veľmi konkurenčnú cenu. Prostredníctvom ponuky nižšie, môžete získať akúkoľvek licenciu pre Windows 11, Windows 10, Office 2021, Office 2019 a ďalší softvér. Napríklad Microsoft Office 2021 Professional pre jednu osobu, ktorý stojí stovky €, môžete získať už od 30,22€. Alebo nový operačný systém Windows 11, ktorý je nevyhnutný pre všetkých používodeľov, je možné zakúpiť len za 14,99 EUR.

godeal_windos a office kluce
Zdroj: GoDeal24.com

Využite špeciálne novoročné zľavy

Využite zľavy na kancelársky balíček v kombinácii s Windows 10/11 s kupónom “SGO62”

Využite zľavy do 50% na všetky Windowsy s kupónom “SGO50”!

Neprehliadnite I ďalší softvér, na ktorý možete využiť zľavy s kupónom “SGO62”

V ponuka nájdete i tieto nástroje

Okrem iného v ponuke nájdete i ďalšie nástroje, ktore vám pomôžu zlepšiť produktivitu.

Pevne veríme, že ponuka na softvér vyššie vás zaujala. V prípade, ak by ste potrebovali poradiť s nákupom, alebo s procesom inštalácie softvéru, neváhajte sa obrátiť na podporu obchodu service[@]godeal24.com.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Zobraziť komentáre
Close
Close