Xiaomi

Nedávno predstavená Xiaomi TV 4S so 4K rozlíšením konečne mieri na trh

Milovníci značky Xiaomi majú dôvod na radosť. Nedávno predstavená high-end televízie od Xiaomi – Mi TV 4S mieri konečne na trh. Konkrétne na čínsky trh. Pre nás Európanov to znamená, že hoci TV nie je aktuálne dostupná priamo z EÚ krajín tak aj napriek tomu si ju budeme môcť objednať zo zahraničných e-shopov, ktoré ponúkajú doručenie do našich končín.

Xiaomi Mi TV 4S ponúka 75“ displej s 4K rozlíšením. Nechýba mu ani vstavaná hlasová asistentka (pozn. redakcie: s veľkou pravdepodobnosť zatiaľ bude len v CN), prémiový dizajn a lákavá cena.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Xiaomi Mi 4S TV-min
Zdroj: produktová fotografia

Hlavné vlastnosti Xiaomi Mi TV 4S

Na prvý pohľad už musí byť každému jasné, že sa jedná o obra v podobe 75“ obrazovky. Ponúka prémiové vyhotovenie s uzučkými rámčekmi okolo displeja, ktoré sú zhotovené z hliníka. Vo výsledku tak ponúka silný vizuálny efekt, ktorý poteší nejedno oko technologického nadšenca.

Televízor je ďalej kompatibilný s hlasovým systémom PatchWall spolu s umelou inteligenciou, ktorá je schopná svojmu používateľovi poskytnúť obsah na ňho samotného napasovaný. Nechýba samozrejme ani hlasová asistentka Xiao AI, ktorá umožňuje ovládať viacero produktov (nie len TV), ktoré majú zabudovaný inteligentný hardvér od Xiaomi.

Xiaomi Mi 4S TV inteligentna TV-min
Zdroj: produktová fotografia

Hardvér tejto TV tvorí 64-bitový 8-jadrový procesor, ktorému sekunduje 2GB RAM a 8GB úložný priestor. Nechýba ani podpora technológií ako dual-band WiFi, Bluetooth, HDR Screen, DTS-HD či prémiový zvuk od Dolby.

Xiaomi Mi 4S TV inteligentna TV_2-min
Zdroj: produktová fotografia

Prejdime však teraz k cene. Odporúčaná cena tejto TV je 7999 Juanov čo je po prepočte približne 1015 Eur. Prvé obchody, v ktorých sa TV objavila však stojí raz toľko. Preto určite potencionálni záujemcovia by mali s kúpou tejto prémiovej TV ešte počkať.

Zdroj: via XiaomiToday.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close