Neakasa P1 Pro – kompletná sada pre starostlivosť o srsť vašich domácich miláčikov s integrovaným vysávačom

Nevyhadzujte zbytočné stovky eur za profesionálnu starostlivosť vašich domácich miláčikov. Vyčesávanie a strih je s touto sadou úplná hračka.

neakasa p1 pro ilustracny-min
Zdroj: Gearberry.com

Doprajte vašim domácim miláčikom dokonalú starostlivosť o ich srsť v pohodlí domova. Nie len ušetríte na často predraženej starostlivosti o srsť domácich miláčikov, ale zároveň si zabezpečíte omnoho čistejšiu domácnosť, ktorú pri priamom vysávaní počas vyčesávania a strihu zbavíte alergénov, chlpov a roztočov. Úspora financií je pritom naozaj značná, keďže prvotná investícia do multifunkčného vysávača Neakasa P1 Pro rozhodne nie je drahá. S aktuálnymi zľavami na e-shope Gearberry.com môže byť táto kompletná sada pre starostlivosť o srsť domácich miláčikov vaša už za 129,99 USD. Nechýba ani tradičné expresne rýchle dodanie z EÚ skladu bez akýchkoľvek ďalších poplatkov.

Starostlivosť o srsť bez komplikácií

neakasa p1 pro zastrihavac-min
Zdroj: Gearberry.com

Sada Neakasa P1 Pro bola navrhnutá tak, aby automaticky vysávala srsť počas česania a strihania vašich domácich miláčikov. Srsť sa spoločne s ďalšími nečistotami ukladá do vyberateľného plastového zásobníka, ktorého vyprázdnenie je mimoriadne jednoduché a rýchle. Jednou ranou tak doprajete svojmu miláčikovi dokonalú starostlivosť o srsť, pričom zároveň zachováte maximálny poriadok vo vašej domácnosti. Vďaka sade viacerých nadstavcov a vysokému výkonu vysávača zachytí zariadenie nie len srsť, ale aj prach, roztoče, alergény, ktoré sa následne nedostanú do vášho obydlia.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Tichý nerušivý chod

neakasa p1 pro nadstavec-min
Zdroj: Gearberry.com

Pri starostlivosti o srsť vášho domáceho miláčika je potrebné, aby bolo zviera kľudné a nebolo vystavované zbytočnému stresu. So zariadením Neakasa P1 Pro sa o stres vášho miláčika naozaj báť nemusíte. Zariadenie sa totižto vyznačuje mimoriadne tichým chodom. V ECO režime je intenzita hluku iba na úrovni 52 dB, čo je ideálna hodnota aj pre mimoriadne citlivých miláčikov.

Sada nadstavcov pre všetky typy srsti

neakasa p1 pro nadstavce-min
Zdroj: Gearberry.com

V balení sa nachádza hneď niekoľko špecializovaných nadstavcov pre všetky druhy zastrihávania, vyčesávania a jednotlivé typy srsti. Nechýba špeciálny strojček s automatickým odsávaním z nehrdzavejúcej ocele a keramických čepelí. K dispozícii sú aj viaceré nadstavce pre úpravu výšky strihu od 6 mm po 24 mm. Pre špeciálnejšiu starostlivosť je možné použiť trimovací DeShedding nadstavec, ktorý efektívne odstraňuje nadbytočnú usadenú srsť. Samozrejme, využiť je možné aj bežný nadstavec pre vyčesávanie chlpov a dvojicu nadstavcov pre vysávanie, napr. okolitých priestorov po starostlivosti o vášho miláčika.

Sada pre starostlivosť o srsť domácich miláčikov s integrovaným vysávačom Neakasa P1 Pro je momentálne k dispozícii na stránkach predajcu Gearberry.com za bezkonkurenčných 129,99 USD. Pre zrazenie cenovky je však nutné využiť zľavový kupón „GB20OFF“. Ako bolo spomínané v úvode, k dispozícii je bezplatná doprava z EÚ skladu bez ďalších poplatkov. Zaručené je tak expresne rýchle doručenie, pričom sa vyhnete aj zbytočným poplatkom navyše ako clo a DPH.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre