Navštívila našu planétu iná inteligentná civilizácia? Elon Musk má v tom jasno. Prečítajte si, čo napísal

Elon Musk doposiaľ nevidel dôkazy o tom, že by našu planétu navštívila iná inteligentná civilizácia

Elon Musk_co si mysli o UFO
Zdroj: pixabay.com (mahaveer8 a MasterTux)

Navštívili našu Zem mimozemšťania? Tak to je otázka, ktorú si mnohí z nás už bezpochyby položili. Vo všeobecnosti panujú dve veľké skupiny názorov. Jedna skupina hovorí, že áno. Tí odvážnejší dokonca hovoria, že žijú medzi nami. Druhá skupina zas hovorí, že nie. Najväčší pesimisti dokonca veria, že ľudia môžu byť potenciálne jedinou inteligentnou civilizáciou.

Záhadné zábery

Za spomenutie určite stojí povedať, že v priebehu apríla tohto roka, americká vláda odtajnila tri videá, na ktorých boli zachytené neznáme lietajúce predmety bez krídiel, ktoré sa pohybovali nadzvukovými rýchlosťami. Publikované správy vyvolali novú vlnu diskusie ohľadne možných „návštevníkov“ z inej planéty.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Pozorovanie vyššie, ktoré ste mohli vidieť vo videu, boli zachytenými medzi novembrom 2004 až januárom 2015 pričom Americké námorníctvo povedalo, že v podstate nevie povedať, o aké zariadenia išlo pričom ďalej dodalo, že takýto stroj vo vlastníctve americkej vlády nie je.

Čo si myslí Elon Musk o návštevníkoch z inej planéty?

Elon Musk prostredníctvom sociálnej siete Twitter povedal, že doposiaľ nevidel dôkaz o tom, že by iná vyspelá civilizácia navštívila našu Zem. Konkrétne napísal:

„Nevidel som žiadne dôkazy o tom, že by pokročilá civilizácia navštívila Zem. Neostré obrázky, ktoré sú horšie ako uchopenie rámu bezpečnostnej kamery z 11. septembra, sa nepočítajú!“

Inými slovami, Elon Musk si nemyslí, že nás navštívila iná inteligentná civilizácia. Minimálne nie sú o tom dôkazy, ktoré by to dokazovali.

Čo si myslíte o tejto téme vy, veríte, že nás už navštívili? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre