Najnovšie správy o zariadení Xiaomi Poco F2 naznačujú, že sa k niečomu schyľuje

Spoločnosť Xiaomi si dala registrovať ochrannú známku na smartfón Poco F2. Je tak možné, že už čoskoro by mohol byť aj oficiálne predstavený.

Xiaomi PocoPhone F1
Zdroj: Poco, Úprava: Vosveteit.sk

V druhej polovici decembra sme Vám priniesli správu, v  ktorej sme Vás informovali o tom, ako sa posúva spoločnosť Xiaomi v prípade zariadenia Pocophone F2. V tom čase produktový manažér Xiaomi India informoval verejnosť, že viac o značke Poco budeme počuť v budúcom roku, čím dal jasne najavo, že spoločnosť Xiaomi na značku Poco nezanevrela.

Xiaomi Pocophone F2 pomaly, ale isto prichádza

Najnovšie, známi leaker informácií, ktorý si hovorí Sudhanshu poukazuje na vyplnenie prihlášky spoločnosti Xiaomi, v ktorej si spoločnosť registruje ochrannú známku „Poco F2“.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Spoločnosť Xiaomi tak jasne dáva najavo, že aktívne pracuje na prinesení novej generácie smartfónu Poco. Len pre pripomenutie, Poco F1 bol predstavený ešte v roku 2018 a priniesol nevídané hardwarové špecifikácie vo svojej cenovej kategórii. Telefón sa v tom čase predával približne od 250 do 330€ a ponúkol výkon, vďaka ktorému dlhú dobu ovládal výkonnostné rebríčky. Smartfón aj v súčasností patrí medzi výkonnejšie zariadenia pričom z pohľadu výkonnú  je  porovnateľný so zariadeniami ako sú Xiaomi Mi 9T, OnePlus 5T, Google Pixel 3 a ďalšie.

V súčasnosti nie je známa informácia, kedy by mal byť smartfón oficiálne uvedený na trh. Môžeme však špekulovať, že by sa tak mohlo stať počas udalosti MWC 2020, ktorá sa bude konať v priebehu druhej polovice februára.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre