WindowsZariadenia

Najmenší Windows 10 počítač GPD Pocket 2 doslova valcuje svojou kampaňou Indiegogo. Výrobca vyzbieral viac ako milión dolárov!

Pred niekoľkými týždňami sme Vás informovali o predstavení novej generácie vreckového Windows 10 laptopu GPD Pocket 2. Ako to už bolo pri jeho predchodcovi, po predstavení sa začala crowdfundingová kampaň na stránke Indiegogo, ktorá mala svoj jediný cieľ – vyzbierať 100 000 dolárov do dvoch mesiacov. Cieľ určite splniteľný bol a nikto o tom nepochyboval, no to čo sa stalo naozaj nikto nečakal.

Cieľom spoločnosti bolo vyzbierať iba 100 000 dolárov

Čínsky výrobca zariadení GPD určite takýto úspech druhej generácie nečakal. Mini laptop si na stránke Indiegogo našiel tisíce fanúšikov, ktorí na kampaň prispeli naozaj gigantickou sumou. Spoločnosti sa podarilo momentálne vyzbierať takmer milión amerických dolárov, čím sa naplnil cieľ presne na 992 percent (v čase písania článku). Za zmienku ale určite stojí fakt, že kampaň je naďalej v plnom prúde a pred sebou má ešte ďalší mesiac zbierania príspevkov. O zariadenie prejavilo záujem už viac ako 1661 zákazníkov, ktorí už teraz netrpezlivo čakajú na svoje nové zariadenie.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Zdroj: Indiegogo

Pokiaľ sa chcete o zariadení GPD Pocket 2 dozvedieť viac, stačí ak kliknete sem. Taktiež Vám prikladáme samotnú kampaň na stránke Indiegogo, kde môžete skontrolovať aktuálny stav kampane.

Zdroj: mspoweruser.com, úvodný obrázok (Indiegogo)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close