Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Najlepšie bezdrôtové slúchadlá od Xiaomi môžeš mať už za menej ako 20 eur!

Redmi AirDots sa opäť dostávajú do bleskového výpredaja, vďaka ktorému ich môžeš mať už za 19,77 eur

Posuň každodenné počúvanie hudby na úplne inú úroveň! Bezdrôtové slúchadlá Redmi AirDots, za ktorými stojí spoločnosť Xiaomi, ťa ihneď presvedčia o tom, že káblovým slúchadlám jednoducho odzvonilo. 

Akciu na slúchadlá Redmi AirDots nájdeš na e-shope Cafago.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Výbava, ktorú inde nenájdeš

Slúchadlá aj napriek svojej nízkej cenovke ponúkajú naozaj bohatú výbavu, ktorú by si u cenových konkurentov hľadal márne. True Wireless Stereo, bezdrôtové pripojenie Bluetooth 5.0, či aktívne odhľučňovanie okolitého zvuku pomocou technológie DSP sú najnovšie štandardy, ktoré zaručujú kvalitu. 

xiaomi redmi airdots_opt
Zdroj: Cafago

Skvelou výhodou slúchadiel sú ich minimálne rozmery, ako aj rozmery samotného nabíjacieho boxu, ktorý bezproblémovo hodíš do vrecka. Väčšinu záujemcov poteší aj váha slúchadiel na úrovni iba 4,1 g, takže sa nemusíš obmedzovať pri vykonávaní športových aktivít, či iných činností, kde by ti mohli ťažké slúchadlá robiť komplikácie. 

Počúvaj hudbu aj celý deň

redmi airdots vydrz baterie_opt
Zdroj: Cafago

Napriek malým rozmerom slúchadiel a nabíjacieho boxu sa v útrobách oboch súčastí nachádzajú naozaj veľké batérie, ktoré zaručujú dostatok šťavy po celý deň. V každom slúchadle sa totižto nachádza 40 mAh batéria, vďaka ktorej vydržia slúchadlá hrať po dobu až 4 hodín. V nabíjacom boxe sa zase nachádza batéria s kapacitou 300 mAh, s ktorým nabiješ slúchadlá minimálne dvakrát. Vo výsledku to teda znamená, že slúchadlá ti vydržia po dobu 12 hodín

Pripojenie je otázkou niekoľkých sekúnd

Vďaka pripojeniu prostredníctvom spomínaného Bluetooth 5.0 je párovanie slúchadiel so smartfónom naozaj rýchle. Skvelou výhodou týchto slúchadiel je taktiež možnosť zapnutia Google Assistenta či Siri, jednoduchým poklepnutím po slúchadle.

redmi airdots_opt
Zdroj: Cafago

Slúchadlá Redmi AirDots sú aktuálne v najvýhodnejšej ponuke na partnerskom e-shope Cafago.com, ktorý ich ponúka v bleskovom výpredaji za naozaj fantastických 19,77 eur s dopravou zdarma. Ak váhaš nad ich kúpou, určite sa poponáhľaj, skladové zásoby sa míňajú ako teplé rožky!

Akciu na slúchadlá Redmi AirDots nájdeš na e-shope Cafago.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close