SpravodajstvoXiaomi

Nadstavba MIUI 12.5 je dostupná i prostredníctvom Xiaomi.eu ROM: Ktoré modely ju už evidujú?

Nadstavba MIUI 12.5 je celkovo dostupná pre viac ako 20 zariadení prostredníctvom custom ROM. Ktoré smartfóny ju evidujú?

Nadstavba MIUI 12.5 od Xiaomi sa každým dňom dostáva do viac a viac smartfónov. Každou chvíľou sa nájde dajaký šťastlivec, ktorý zaregistruje aktualizáciu na najnovší systém zaeviduje, no vedeli ste, že môžete aktualizáciu priniesť do smartfónu i vy? Predpokladáme, že verziu nadstavby Xiaomi.eu už dobre poznáte a viete, že táto custom ROM prináša najnovší systém skôr ako ostatní. Pre ktoré smartfóny je teda teraz MIUI 12.5 dostupné prostredníctvom tejto custom ROM? Odpoveď nám prináša portál Xiaomiadictos.com.

Čo znamená Xiaomi.eu nadstavba?

Ako sme už spomínali, ide o custom ROM, ktorá však narozdiel od globálnej či európskej oficiálnej distribúcie vychádza z čínskej ROM. Jej výhodou sú teda rýchlejšie a častejšie aktualizácie, viac funkcií systému a možnosť jej adaptácie na viac zariadení.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Nevýhodou však stále ostáva že ide o custom ROM, pre jej inštaláciu je teda potrebné mať odomknutý bootloader a manuálne nadstavbu nainštalovať. Nezabudnime však ani absenciu klasických OTA (Over The Air) aktualizácií, ktoré neaktualizujú len časť systému, no prepisujú úplne celú nadstavbu.

Ktoré smartfóny si už MIUI 12.5 môžu nainštalovať?

Ak vás zaujíma, či máte svoj smartfón kompatibilný s najnovšou verziou MIUI 12.5, mali by ste teraz zbystrieť. Nadstavba MIUI 12.5 je totiž dostupná pre oveľa viac zariadení, ako tomu je prostredníctvom oficiálnej ROM a šikovní developeri zo Xiaomi.eu priniesli zatiaľ nadstavbu pre celkovo viac ako 20 smartfónov. Ktoré to sú?

Ako môžete vidieť, nadstavba MIUI 12.5 je dostupná pre široké spektrum zariadení a očakávame, že sa zoznam dostupných verzií Xiaomi.eu custom ROM ešte rozšíri. Skúšali ste niekedy Xiaomi.eu ROM i vy? Alebo na nej bežíte stále? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close