Na WhatsAppe sa už čoskoro pred vašimi kontaktmi len tak ľahko neschováte. Do aplikácie mieri nová funkcia

WhatsApp zavádza do aplikácie funkciu, ktorá vám prezradí, ktoré kontakty boli v aplikácii nedávno aktívne. Zatiaľ je dostupnou v obmedzenom režime pre testerov aplikácie.

WhatsApp chyba bug nebezpecenstvo
Zdroj: Roman Samborskyi / Shutterstock.com, úprava Vosveteit.sk

Určite to poznáte, príde vám správa a vy na ňu nemáte chuť reagovať. Môžete byť unavený alebo jednoducho nemáte v danom momente náladu, aby ste s danou osobou komunikovali alebo riešili nejaký problém.

Služba WhatsApp ponúka viacero nástrojov, ako sa môžete skryť pred ľuďmi. Napríklad môžete obmedziť svoju viditeľnosť spôsobom, že si vypnete funkciu Naposledy online, resp. Práve online. Vypnutím týchto funkcií ale, rovnako prídete aj vy o možnosť pozrieť sa, kto je práve k dispozícii a kto nie. To je jeden z dôvodov, prečo túto funkciu mnohí obchádzajú. Pre tých, ktorí nevedia, tak táto informácia sa zobrazuje priamo v konverzácii pod menom kontaktu.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Na WhatsAppe sa bude náročnejšie skryť pred ďalšími kontaktmi

Portál wabetainfo.com upozorňuje na príchod novej funkcie, ktorá je nateraz dostupnou ale len pre členov programu BETA. Ide konkrétne o dedikované miesto v rozhraní aplikácie, ktoré vám ukáže, ktoré kontakty boli nedávno aktívne v aplikácii.

K tejto informácií sa dostanete prostredníctvom karty Kontakty, kde uvidíte kolónku „Nedávno online“. Ako už jej názov napovedá, tak v rámci tohto priestoru uvidíte zoznam kontaktov, ktoré nejakým spôsobom s aplikáciou nedávno pracovali.

„WhatsApp zavádza funkciu na zoznam nedávnych online kontaktov a je k dispozícii pre niektorých beta testerov!

Niektorí používatelia mohli získať túto funkciu prostredníctvom predchádzajúcich aktualizácií.“, približuje poslednú aktualizácie aplikácie web Wabetainfo.com v príspevku nižšie.

Nižšie na snímke obrazovky sa môžete pozrieť, kde túto novú funkciu nájdete.

Portál vysvetľuje, že jedným z cieľov tohto nástroju je, aby vám aplikácia uľahčila nadviazať kontakt s ľuďmi, ktorí sú práve online. Podľa slov portálu, je táto funkcia dostupná pre časť používateľov aplikácii iOS vo verzii 24.9.10.71 a v prípade Androidu ide o verziu aplikácie 2.24.9.14.

Uvítate túto novú funkciu? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch alebo na sociálnych sieťach.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre