Spravodajstvo

Na povrch sa dostali rendery náramku Xiaomi Mi Band 4. Dočkáme sa farebného displeja?

O zariadení Xiaomi Mi Band 4 sa v posledných týždňoch píše vo zvýšenej miere. Dôvodom je, že pomaly, ale isto sa kráti termín na ich oficiálne predstavenie a spolu so skracujúcim sa termínom  sa na povrch dostavajú nové a nové informácie. Napríklad, nie tak dávno sa dostali do obehu fotografie, ktoré čiastočne zachytávajú dizajn náramku.

Najnovšie, portál Gizchina.com prišiel s reportom, v ktorom je zachytený kompletný dizajn hodiniek. Čo je však zaujímavejšia, je informácia, že displej hodiniek bude pravdepodobne farebným. Zároveň, predné tlačidlo (malý kruh) bude integrovaným v displeji zariadenia.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Xiaomi Mi Band 4 fitnes naramok_3
Zdroj: via gizchina.com

Aktuálne dostupné informácie hovoria o tom, že Mi Band 4 náramok bude disponovať technológiou Bluetooth v štandarde 5.0 a NFC čipom, ktorý slúži napríklad na bezkontaktné platby. Okrem toho, náramok by mal disponovať batériou s kapacitou 135mAh.

Xiaomi Mi Band 4 fitnes naramok_2
Zdroj: via gizchina.com

Predpokladaná cena náramku je v rozmedzí medzi 20 až 30€. V predaji by sa mal ocitnúť v druhej polovici tohto roka, a to aj napriek tomu, že mnoho špekulácií hovorilo o skoršom spustení predaja. Tieto špekulácie však vyvrátil vrcholný predstaviteľ spoločnosti Xiaomi, ktorý povedal, že predaji Mi Band 3 náramku sú príliš dobré na to, aby nová generácia náramku prišla skôr.

Zdroj: Gizchina.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close