Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Multifunkčný LED projektor s Full HD rozlíšením VIVIBRIGHT F40UP je momentálne dostupný v neodolateľnej zľave

Oproti konkurencii prichádza hneď s viacerými unikátnymi funkciami ako AndroidTV, ktorú v iných modeloch jednoducho nenájdete

Ak nie si denným používateľom televízie a rád si vychutnávaš filmy na naozaj veľkej obrazovke, máme pre teba jeden skvelý tip na kúpu, ktorý by si rozhodne nemal prehliadnuť. LED projektor VIVIBRIGHT F40UP s Full HD rozlíšením je totižto nie len skvelým pomocníkom do kancelárie, ale bohate postačuje aj na domáce využitie, či už sa jedná o pozeranie videí, občasné pozeranie filmov, či premietanie fotografií z dovolenky. Vďaka viacerým špeciálnym funkciám je naozaj jedným z najlepších modelov spomedzi konkurencie, no jeho cena aktuálne klesla tak nízko, že pozeranie sa na konkurenciu jednoducho nedáva zmysel. 

VIVIBRIGHT F40UP za 158,72 eur s kupónom „4Z0IXOMF“ z DE skladu

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

LED projektor pre domáce i kancelárske použitie

vivibright f40 1
Zdroj: Geekbuying

LED projektor VIVIBRIGHT F40UP ponúka natívne zobrazovacie rozlíšenie 1920 x 1080 pixelov, čiže v skratke Full HD. Vďaka spomínanému kontrastu farieb až 15 000:1 a svietivosti až 4 200 lumenov je tento projektor skvelý nie len na pozeranie filmov v domácnosti, či hranie hier, ale aj na klasické kancelárske účely. 

Bezproblémová konektivita

vivibright f40 2
Zdroj: Geekbuying

Projektor sa vyznačuje nie len skvelými technickými parametrami, ale aj naozaj vynikajúcou kompatibilitou, ktorú určite ocení každý záujemca. Vďaka dvom USB vstupom, HDMI vstupu a Audio výstupu si môžete vychutnávať skvelý obraz i zvuk pri pozeraní z naozaj akéhokoľvek zariadenia. Samozrejmosťou je aj dvojica zabudovaných infračervených senzorov, ktoré umožňujú bezdrôtové ovládanie či už pribaleným ovládačom, alebo smartfónom. Oproti bežnému modelu F40 sa model F40UP odlišuje aj zabudovaným operačným systémom Android s možnosťou inštalácie aplikácií ako KODI, Netflix, či ďalšie. 

Zaručená kvalita zvuku

vivibright f40 3
Zdroj: Geekbuying

Ak ťa projektor zaujal, ďalšia informácia ti možno vyčarí ešte väčší úsmev na tvári. V útrobách projektoru sa totižto nachádza hneď dvojica reproduktorov s výkonom 10 W, ktoré poskytujú pomerne slušný zvuk, napríklad pri hraní hier, či pozeraní športových prenosov a premietaní. Ak si ale plánuješ vychutnať poriadny film, určite nezabudni na SPDIF výstup, ktorý môžeš zapojiť priamo do zvukového recieveru v tvojej obývačke!

VIVIBRIGHT F40UP za 158,72 eur s kupónom „4Z0IXOMF“ z DE skladu

Parádny projektor VIVIBRIGHT F40UP s Full HD rozlíšením momentálne nájdeš v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Geekbuying.com už za 158,72 eur so započítanou expresne rýchlou dopravou z nemeckého skladu. Ide o konečnú cenu bez akýchkoľvek ďalších dodatočných poplatkov ako clo či DPH. Pre zrazenie ceny treba využiť exkluzívny zľavový kupón „4Z0IXOMF“

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close