Motorola prináša tlačiareň priamo v telefóne. Čítate správne, tlačiareň v mobile

Zdroj: Motorola

„Hello Moto, snap it, shoot it, print it“. Tak toto je nová upútavka, na príslušenstvo k smartfónom rady Motorola Z (Moto Z, Moto Z Play, Moto Z2 Play a Moto Z2 Force), ktorá doslova vystihuje ďalší  produkt z kategórie príslušenstva MotoMods.

Reč je konkrétne o gadgete „Polaroid Insta-Share Printer“, o ktorom sa špekulovalo už dlhšiu dobu, na trh sa dostalo však až teraz. Jedná sa o mini tlačiareň, ktorá doslova dokáže vytlačiť napríklad fotografie z mobilu nech ste kdekoľvek. Cena tohto zariadenia na americkom trhu je 200USD a v najbližších mesiacoch by sa malo dostať aj na ďalšie trhy. Čo sa týka cenovky, tak predpoklad je že v Európe sa bude pohybovať na úrovni 200€.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Zdroj: Motorola

Toto drobné zariadenie je kompatibilné so všetkými zariadeniami z produktovej rady Motorola Z. Zároveň výrobca dal prísľub, že bude kompatibilné aj s budúcoročnou generáciou týchto zariadení. Fungovať by to malo na jednoduchom princípe. Po pripojení zariadenia k zadnej strane smartfónu umožní príslušenstvo následne tlačiť snímky či už z priamo z mobilu tak aj aplikácií ako sú Facebook, Instagram, Google Fotky a ďalšie.

Tlačiareň v mobile od Motoroly – Polaroid Insta-Share Printer

https://www.youtube.com/watch?time_continue=15&v=O23ISH8Fd0w

Vaše snímky následne budú vytlačené na špeciálny papier Polaroid Premium ZINK Zero-Ink, ktorého rozmery sú 5,1 x 7,6 centimetra. Cena týchto papierikov, ktorých nájdete v balení 30 je zhruba 15€.

Zdroj: Motorola

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre