Motorola oficiálne potvrdzuje, že pracuje na skladateľnom smartfóne. Dočkáme sa znovuzrodenia legendárnej Motoroly RAZR?

skladatelny smartfón motorola
Zdroj: Pocketnow.com

Ak patríte do éry detí z 90-rokov tak bez pochýb si spomeniete na telefón Motorola RAZR, ktorý vo svete telefónov spravil veľkú dieru. Jednalo sa totiž o zariadenie, ktoré predbehlo svoju dobu. Celkovo sa predalo viac ako 130 miliónov kusov tohto telefónu. A preto by bola škoda ak by spoločnosť túto legendárnu „žiletku“ nevyužila aj v súčasnosti.

Dočkáme sa skladateľnej Motoroly Razr?

Prvýkrát o skladacom smartfóne z kuchyne spoločnosti Motorola sme mohli počuť ešte v marci minulého roka a neskôr koncom januára tohto roku. Najnovšie sa opäť raz dostáva tento telefón na titulky médií. Internetový magazín Edgadget na MWC vyspovedal jedného z popredných predstaviteľov spoločnosti, viceprezidenta produktovej divízie Motoroly, Dan Dery-ho, ktorý povedal:

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

„Začali sme pracovať na skladateľnom smartfóne dlhu dobu dozadu,…“, ďalej dodal: „…Motorola nemá v úmysle prísť na trh neskôr ako konkurencia.“

Vzhľadom na to, že spoločnosť Samsung pred pár dňami oficiálne predstavila skladateľný smartfón Samsung Galaxy Fold a krátko na to aj spoločnosť Huawei prišla zo zariadením Mate X, tak možno dedukovať na základe Dery-ho slov, že predstavenie skladateľného smartfónu z kuchyne Motoroly je na spadnutie.

Zdroj: via Pocketnow.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre