SpravodajstvoXiaomi

Motív Orange je to najlepšie, čo môžete aktuálne na svojom Xiaomi vyskúšať, pozrite sa naň!

Vyskúšajte vo svojom smartfóne motív Orange, ktorý oživí vaše Xiaomi tak, ako nikdy predtým. Prináša so sebou naozaj svieže prvky.

Xiaomi smartfóny v sebe skrývajú množstvo motívov, ktoré ani nemáme šancu všetky vyskúšať. Za všetko je zodpovedná nadstavba MIUI so svojou aplikáciou Motívy. Táto aplikácia so sebou prináša množstvo úprav používateľského rozhrania, ktoré nás jednoducho lákajú ich vyskúšať. Z takého množstva sa však nie príliš jednoducho vyberá, a preto sme tu my, aby sme vám priniesli inšpiráciu pre vaše nové používateľské rozhranie smartfónu. A ak sa inšpirujete naším výberom, tak bude motív s názvom Orange už neoddeliteľnou súčasťou vášho Xiaomi, Redmi či Poco smartfónu. Inšpiráciu k tomuto motívu nám priniesol portál miuithemez.com a veríme, že sa vám bude páčiť rovnako ako aj nám.

Farebné tóny ktoré vás očaria

Hlavným dôvodom, prečo by ste mali vyskúšať motív Orange, sú jeho farebné tóny. Tie sa nachádzajú v celom prostredí, teda ako na uzamknutej, tak i na domovskej obrazovke. Ako už názov motívu naznačuje, Orange sa ladí do oranžových farieb, ktoré sa skombinovali s tmavými tónmi čiernej a sivej. Všimneme si však najprv uzamknutú obrazovku, ktorá prináša úplne iný štýl zobrazenia hodín, no rozloženie, na ktoré sme zvyknutí neprechádza zmenami.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Orange téma Xiaomi
Zdroj: miuithemez.com

Pri pohľade na domovskú obrazovku máme opäť pocit, že je náš smartfón ako znovuzrodený. Motív prináša elegantné widgety, ktoré skvele zapadajú do celkového dojmu zo smartfónu. Zmenou si však prejdú i ikony, ktoré sú po novom viac hravé, farebné a prichádzajú v tvare zaoblených štvorcov. Nemusíme však čakať zmeny na takých miestach, akými je napríklad centrum ovládania či notifikačný riadok. Motív s názvom Orange je tak skvelým kompromisom pre tých, ktorí chcú zmenu, no nie príliš veľkú.

Orange téma Xiaomi 1
Zdroj: miuithemez.com

Dostupnosť témy by mala byť pre všetkých

Častokrát sa stretávame s tým, že si vyhliadneme nejaký skvelý motív, no v konečnom dôsledku nám ho aplikácia Motívy neponúka. Dôvodov môže byť viacero. Každý fanúšik spoločnosti Xiaomi vie, že smartfóny s lokalizáciou pre Indiu prinášajú viacero funkcií a menej obmedzení. Inak tomu nie je ani pri motívoch. Ak by sa teda predsa len motív Orange pre váš smartfón nenachádzal v aplikácii Motívy, skúste zmeniť región vášho smartfónu na Indiu. Pripomíname však, že sa u nás podarilo vyhľadať motív i s aktívnym regiónom Slovensko.

Ak však stále neviete motív vo svojom smartfóne nájsť, problém môže byť inde. Dostupnosť motívu Orange je totiž primárne pre smartfóny bežiace na nadstavbe MIUI 12, resp. MIUI 12.5 a novšej. Ak teda vlastníte smartfón s nadstavbou MIUI 11, prípadne ešte staršou, nemusí sa vám zobrazovať. Na druhú stranu však tento motív môžeme nájsť v každom Xiaomi, Redmi i Poco smartfóne, nezáleží teda na označení.

Ako sa vám pozdáva tento motív, vyskúšate ho? Alebo ste si zvolili nejaký iný? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close