MIUI 13 je takmer pripravené na predstavenie. Pre týchto 7 zariadení Xiaomi pripravuje už stabilnú verziu nadstavby

Xiaomi začalo testovať finálne zostavenia MIUI 13 pre prvých 7 zariadení. Ide najmä o výkonnejšie modely smartfónov. Pozrite sa, o ktoré zariadenia ide.

MIUI13_2
Zdroj: Xiaomiportal.sk

O nadstavbe MIUI 13 môžeme čítať správy vo zvýšenej miere už niekoľko týždňov. Dôvodom sú nielen nové funkcie, napríklad funkcia upozornenia na prehrievanie zariadenia, ale i to, že popredný predstavitelia spoločnosti potvrdili, že predstavenie nadstavby je už na spadnutie. Riaditeľ dcérske značky Redmi len niekoľko dní dozadu dokonca poodhalil viacero noviniek, na ktoré sa môžeme tešiť.

Xiaomi už testuje stabilné verzie MIUI 13 na týchto zariadeniach

Najnovšie portál xiaomiui.net s odvolaním sa na kód MIUI upozorňuje na to, že čínsky technologický gigant nielenže testuje MIUI 13 na prvých zariadeniach, ale má dokonca pre ne prichystané i prvé stabilné verzie softvéru. Okrem iného sa do obehu dostali o snímky viacerých aplikácií, napríklad Galérie.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Prejdime však k samotnému zoznamu smartfónov, ktorý nás bude pravdepodobne zaujímať najviac. Ako už asi tušíte, tak pôjde najmä o výkonnejšie zariadenia. Rovnako treba uviesť, že nadstavba MIUI 13 je založená na Androide 12.

Na týchto zariadeniach Xiaomi testuje finálne verzie MIUI 13

  • Mi Mix 4: V13.0.0.1.SKMCNXM
  • Mi 11 Ultra: V13.0.0.1.SKACNXM
  • Mi 11: V13.0.0.1.SKBCNXM
  • Redmi K40 Pro: V13.0.0.1.SKKCNXM
  • Redmi K40: V13.0.0.1.SKHCNXM
  • Mi 10S: V13.0.0.1.SGACNXM
  • Mi 11 Lite 5G: V13.0.0.1.SKICNXM

Portál ďalej dodáva, že aktuálne nie sú tieto verzie MIUI dostupné a to z dôvodu, že ich Xiaomi testuje interne. Druhým dychom však hovorí, že sa očakáva ich skorá dostupnosť vzhľadom na to, že predstavenie novej nadstavby sa nezastaviteľne blíži. Riaditeľ spoločnosti Xiaomi, Lei Jun, ešte začiatkom mesiaca potvrdil, že príde ešte v tomto roku. Predpokladáme, že bude predstavená po boku smartfónu Xiaomi 12 ku koncu decembra.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre