Miniatúrna FullHD autokamera Xiaomi DDPai Mini je opäť dostupná za cenu, ktorej jednoducho neodoláš!

Globálna verzia populárnej kamery od značky DDPai ide opäť do predaja za naozaj bezkonkurenčnú cenu

ddpai mini tit
Zdroj: TomTop

Chceš svoj automobil vybaviť šikovnou autokamerou, ktorá by nie len zaznamenávala krízové situácie počas jazdy, ale zároveň by na tvoje vozidlo dávala pozor aj počas parkovania? Na bežné video záznamy z automobilu bohate postačuje autokamera s FullHD rozlíšením, ktorých na trhu nájdeš desiatky, ba možno aj stovky rôznych modelov. Dnes ti však dávame do pozornosti overený model DDPai Mini, za ktorým stojí známa spoločnosť Xiaomi. 

Skvelú autokameru DDPai Mini za 34,84 eur nájdeš na TomTop.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Overená dostupná klasika

Miniatúrna autokamera DDPai Mini zachytáva naozaj všetko vďaka širokouhlému objektívu s rozpätím až 140 stupňov, no aj vďaka možnému otočeniu v rozmedzí až 330 stupňov. Vďaka možnosti otočenia môžeš autokameru pri parkovaní otočiť tak, aby si v prípade odcudzenia vozidla, poprípade v prípade vlámania sa do vozidla mal k dispozícii kvalitný videozáznam. 

ddpai mini bok
Zdroj: TomTop

Vysoká kvalita záznamu

Ako sme už spomínali, kamera DDPai Mini natáča v štandardnom rozlíšení FullHD pri stabilných 30 snímkoch za sekundu. Samotné video je pritom natáčané v kvalitnom formáte H.264, takže s jeho kompatibilitou či editáciou naozaj nenarazíte na žiadne problémy. 

ddpai mini
Zdroj: TomTop

Funkcie do každej situácie

Súčasťou autokamery DDPai Mini je aj množstvo senzorov a výborných funkcií, ktoré z nej robia aj menšieho ochrancu vášho automobilu. Kamera totižto dokáže zaznamenať náraz pri autonehode, čím buď automaticky kameru zapne, alebo videozáznam zaznačí. Samozrejme, citlivosť senzora sa dá ručne nastaviť priamo v aplikácii. Ďalšou špeciálnou funkciou je už spomínané aktívne monitorovanie parkovania, či funkcia time-lapse.

ddpai mini aplikacia
Zdroj: TomTop

Samozrejme, autokameru je možné prepojiť aj s vašim smartfónom prostredníctvom Wi-Fi pripojenia. V prehľadnej aplikácii následne môžete jednotlivé videozáznamy ukladať, editovať, či úplne zmazať. 

Autokameru DDPai Mini nájdeš momentálne v najlepšej ponuke na e-shope TomTop.com za skutočne skvelých 34,84 eur s bezplatnou dopravou v cene

Skvelú autokameru DDPai Mini za 34,84 eur nájdeš na TomTop.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre