Microsoft ohlási budúci týždeň Windows 10 novinky v rámci výročnej aktualizácie

Už je to nejakú dobu, čo Microsoft ohlásil na konferencii Build 2016 príchod veľkej výročnej aktualizácie pre Windows 10 v lete. Firma bola naozaj aktívna v prinášaní noviniek, keďže už niekoľko mesiacov buď počujeme o nových funkciách, ktoré prídu, alebo ich Insideri už môžu aj rovno skúšať. K najzaujímavejším zatiaľ patria napríklad Windows Ink, Edge rozšírenia, vylepšenia akčného centra, Štart menu alebo rozšírenie univerzálnej Windows platformy.

Ako to už chodí, tak Microsoft väčšinu veľkých noviniek ohlasuje na veľkých verejných konferenciách. To bude pravdepodobne aj prípad budúcotýždňovej konferencie COMPUTEX 2016. Microsoft už prezradil, že bude rozprávať o svojich veľkých plánoch s Cortanou, Windows Hello a Windows Ink, ktoré „inšpirujú všetky zariadenia“. Môžeme teda očakávať, že tieto funkcie sa stanú stredobodom pozornosti po novej výročnej aktualizácii.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Toto oznámil na Windows blogu Nick Parker z Microsoftu. Microsoft takto nepriamo naznačuje, že sa bude chcieť sústrediť na inovácie pri Windows 10, ktoré konkurencia nemá. Dôkazom toho je aj to, že hosťom na COMPUTEX-e bude aj Terry Myerson, vicešéf Windows & Devices Group a Alex Kipman, vynálezca HoloLens. A práve HoloLens bude jednou z vecí, ktoré budú v centre pozornosti na novej konferencii. A na druhej strane bude zase veľmi zaujímavé sledovať Terry Myersona, ako nám ukáže už nové funkcie Windows 10 a taktiež aj plány, ktoré bude vo Windowse Microsoft v budúcnosti realizovať.

Určite sa máme na čo tešíť! Čo si myslíte o nových technológiach, ako sú Cortana, Windows Hello, Windows Ink alebo HoloLens?

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre