Microsoft uvádza na trh nový nástroj, čím uľahčuje zanechať Mac a prejsť na Surface

Zdroj: neowin.net

Microsoft v tichosti predstavil nový nástroj, ktorý uľahčí používateľom Macu vzdať sa svojich Apple zariadení a prejsť namiesto toho na jedno zo Surface zariadení od Microsoftu, pričom si so sebou v procese môžu zobrať všetky súbory.

Pri spustení na Macu nový migračný nástroj vysvetľuje svoj účel pomerne stručne: „Použite Mac to Surface Assistant k prenosu dát (dokumentov, fotografií, filmov a hudby) z tohto Macu do svojho Surface.“

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Podrobné webové návody pre tých, čo zvažujú prejsť na Surface

Microsoft Surface Studio all-in-one PC, ktorého predaj bol spustený vlani, priamo zacielil hlavný trh Applu, a to kreatívnych profesionálov, a zaslúžil si veľkú chválu od webov, ako je 9to5Mac. V decembri minulého roka Microsoft tvrdil, že „viac ľudí ako kedykoľvek predtým prechádza z Macov na Surface„, takže spoločnosť zrejme túži podporiť svojich kupcov tým, že im prenikne rovno do ich zariadení.

Zdroj: Microsoft Store

Potom, čo Microsoft oznámil svoj Surface Book 2-in-1 v októbri 2016, spustil tiež „Mac to Surface Book‘ web, ktorý ponúka návody pre užívateľov, ktorí zvažujú tento prechod. Microsoft teraz aktualizoval stránku s podrobnosťami o novom nástroji Mac to Surface Assistant, avšak zatiaľ ešte nijako neoznámil jeho dostupnosť.

Zdroj: microsoft.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre