Microsoft bude spolupracovať so Samsungom pri uvádzaní rodiny Galaxy Book na trh

Zdroj: mspoweruser.com

Nedávno na MWC 2017 v Barcelone Samsung predstavil rad Samsung Galaxy tabletov s Windows 10, podobných Surface zriadeniam od Microsoftu.

Rodina Samsung Galaxy Book je nástupca minuloročnej Galaxy S TabPro S línie. V útrobách má najnovší a najlepší procesor od Intelu Kaby Lake Core i5 a sľubuje až 10 hodinovú výdrž batérie, ba dokonca má funkcie rýchleho nabíjania.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Zariadenie tiež prichádza s LTE konektivitou a perom S Pen od Samsungu ako aj podporou Air Command funkcií, čo umožňuje použiť S Pen k rýchlemu prístupu k niektorým dôležitým skratkám, ako napr. anotácie PDF, zväčšenie displeja a tvorca GIF-iek.

V tlačovej správe spoločnosť odhalila, že pracovala s Microsoftom na vytvorení zariadení, a bude spolupracovať so spoločnosťou Microsoft aj pri uvedení tabletov na trh. Hvorí tiež, že Samsung a Microsoft umiestnili potreby svojich zákazníkov na vrchol svojich priorít.

Spolupráca na inovatívnych mobilných zážitkoch

Microsoft a Samsung spoločne pracujú na inovatívnych mobilných zážitkoch, ktoré pomáhajú organizáciám s digitálnou transformáciou, a Samsung Galaxy Book je skvelým príkladom tohto zamerania v praxi,“ povedal Peter Han, viceprezident Microsoftu pre Partner Devices and Solutions. „Nový Galaxy Book od Samsungu oživuje digitálne schopnosti systému Windows 10, ako je napríklad Windows Ink, ktorý zamestnancom umožní dosiahnuť viac inteligentnejším, prenosnejším a bezpečnejším spôsobom.“

Zdroj: mspoweruser.com

V tomto partnerstve Microsoft a Samsung zladzujú aj svoje celosvetové marketingové a partnerské programy, ako aj programy predaja pre pozitívnu trhovú skúsenosť svojich zákazníkov. S radom Surface zariadení Microsoft vybudoval infraštruktúru pre zacielenie ponuky pre firemných zákazníkov, a Samsung bude pravdepodobne tiež zahrnutý do sortimentu výrobkov, ktorý budú partneri Microsoftu ponúkať svojim biznis klientom.

„Veríme, že spolupráca s kľúčovými partnermi ako Microsoft má zásadný význam pre inovácie, pretože zdieľa našu víziu pre budovanie dokonalosti v mobilnej produktivite,“ povedal Jeeho Baek, Senior viceprezident B2B Product Management Group, Mobile Communications spoločnosti Samsung Electronics. „Dúfame, že spoločne s Microsoftom budeme ďalej riešiť problémy, ktorým čelia naši zákazníci, tým, že budeme vytvárať flexibilnú a bezpečnú technológiu.“

Zdroj: MSPoweruser.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre