Microsoft predstavil nový Age of Empires. Príde v 4K kvalite

zdroj: youtube

Včerajším počinom si Microsoft opäť získal srdcia mnohých priaznivcov strategických hier. Pri včerajšej prezentácií na E3 sa totiž rozhodol predstaviť nový Age of Empire: Definitive Edition. Jedná sa o kompletný remaster originálneho Age of Empire, ktorý vyšiel v roku 1997. Práve približujúci sa míľnik, a teda 20. narodeniny tejto kultovej hry, je hlavný dôvod, prečo je tomu tak. Tento remaster má prísť s kompletne prerobenou grafikou, lepšou hrateľnosťou, podporou 4K a s mnoho ďalšími úpravami.

Čo sa týka hrateľnosti, táto remaster edícia príde s novým štýlom ovládania jednotiek, s ovládaním skupiniek, pohybom počas bojov a s inými úpravami, ktoré neboli v originálnej verzii. Ďalšou zaujímavosťou bude aj samotný soundtrack, ktorý zostane nepozmenený, no bude nahratý skutočným symfonickým orchestrom. Nový Age of Empires bude obsahovať multiplayer, ktorý bude dostupný cez Xbox live.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Microsoft pripravuje do budúcna multiplayer betu, do ktorej sa už teraz môžete prihlásiť tu.
Rovnako sa Microsoft vyjadril, že bližsie informácie o novom Age of Empire: Definitive Edition poskytne na augustovom Gamescon-e.

Nebol ani spomínaný dátum, kedy sa má dostať Age of Empire ku fanúšikom. Jediné, čo vieme, je informácia, že hra vyjde tento rok. A tak iba dúfame, že tomu tak bude a nepríde žiadna informácia o odklade.

zdroj: www.neowin.net

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre