Microsoft oznámil niekoľko noviniek a vylepšení pre Skype for Business

Zdroj: Microsoft

Tak ako to už každoročne býva, tak aj tento rok Microsoft na konferencii Enterprise Connect včera predstavil niekoľko nových vylepšení a funkcií pre Skype for Business v Office 365.

Konkrétne medzi najzaujímavejšie novinky patria tieto funkcie – „Auto Attendant“ a „Cal Queues“. V preklade tieto dve nové funkcionality prinášajú možnosť automatizácie odpovedí na prichádzajúce hovory prostredníctvom číselnej klávesnice a rozpoznávaním reči, zatiaľ čo Queues umožňuje presmerovanie prichádzajúcich hovorov na ďalšie dostupné živé linky v  poradí ako boli prijaté.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Samozrejme, to nie sú všetky novinky, ktoré spoločnosť predstavila na tomto evente. Prináša aj viacero funkcionalít na strane IT administrátorov. Jedným z nových nástrojov je „Online Call Analytics dashboard“, inými slovami nástroj na analýzu a monitorovanie hovorov, ktoré prebieha v reálnom čase. Spoločnosť sa ďalej sústredila aj na bezpečnostné opatrenie a to prostredníctvom pridania viacerých bezpečnostných prvkom, napríklad viacfaktorovú autentifikáciu pre PowerShell, overovanie na základe certifikátov, nastavenia vlastných politík a podobne.

Zdroj: Microsoft

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre