Microsoft bude rozdávať lístky na Xbox FanFest na Gamescom 2017

Microsoft sa rozhodol ponúknuť svojím fanúšikom príležitosť, vďaka ktorej sa môžu zúčastniť Xbox FanFest-u. Ten sa bude konať na tohtoročnom Gamescom-e. Ak sa aj Vy chcete zapojiť a získať tak šancu zúčastniť sa najväčšej výstavy videohier na svete, stačí len navštíviť blog Major Nelson-a. Potom už len stačí vyplniť formulár, kde napíšete potrebné informácie, ako sú osobné detaily a váš Xbox Live Gamertag.

zdroj: majornelson.com

Až 300 šťastných fanúšikov dostane vstupenky. Spolu s nimi aj prístup a zážitok z Xbox FanFest FanCave, špeciálny prístup k hrám a možnosť stretnúť a pozdraviť niektorých renomovaných vývojárov v tomto odvetví. Táto akcia potrvá do štvrtka, 10. augusta 21:00. Lístky budú náhodne losované a v piatok, 11. augusta budú víťazi informovaní prostredníctvom e-mailom.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
zdroj: vlastný

Víťaz musí byť starší ako 18 rokov a musí sa registrovať do 48 hodín od oznámenia. Microsoft požaduje ako súčasť registrácie platný vládny doklad s fotografiou (vodičský preukaz, cestovný pas, občiansky preukaz). Preto si nachystajte potrebné veci, ak náhodou vyhráte. Taktiež, na rozdiel od minulých rokov, Xbox FanFest neposkytne lístky na Industry Day a ani na Consumer Days.

Microsoft plánuje tu, v Kolíne, predviesť Xbox One X. Ten sa tak prvýkrát objaví v Európe. Ďalšia generácia herných konzol Xbox je tak na ceste. Dobrú správu máme aj pre tých, ktorí sa nemôžu zúčastniť. Pre Vás, je tu možnosť sledovať celú show online. V nedeľu, 20. augusta o 21:00 bude vysielať špeciálnu Xbox @ Gamescom live show, a rovnako aj hostiť Graeme Boyd a Maxi Graeff, pracovník nemeckej pobočky Xbox.

zdroj: onmsft.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre