Mi Smart Band 6 NFC i Mi Pad 5 je konečne v Európe! Pozrite sa, čo všetko Xiaomi predstavilo

Mi Smart Band 6 NFC či Mi Pad 5. To všetko sa odhalilo na dnešnom predstavovaní produktov pre Európu od Xiaomi! Pozrite sa na to s nami.

Xiaomi Mi Band 6 predstaveny
Zdroj: Xiaomi

Predstavovanie Xiaomi dnes nebolo len o smartfónoch a okrem modelov Xiaomi 11T, jeho Pro verzie a Xiaomi 11 Lite NE so Snapdragonom 778G sme dnes mohli sledovať i uvedenie produktov ako je napríklad tablet či vylepšenej verzie náramku. Teraz sa pozrieme na to najlepšie, čo sa nám dnes ukázalo a že toho nebolo málo! Tešiť sa tak môžeme napríklad na NFC verziu náramku Mi Smart Band 6 či návrat tabletov v podobe skvelého Mi Pad 5! Ste zvedaví? Sledujte pozorne!

Mi Smart Band 6 NFC

Pamätáme si ako by to bolo včera, keď nám Xiaomi predstavilo skvelý Mi Smart Band 6 pre Európu. Mali sme tú česť tento fitness náramok i otestovať, pričom ohlasy naň sú len pozitívne. Náramku však doteraz chýbala len jedna vec. NFC pre bezkontaktné platby. To však v novej verzii náramku Mi Smart Band 6 NFC nie je problémom, pretože po dohode s MasterCard Xiaomi prinieslo platby náramkom i ku nám!

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Tešiť sa tak môžeme napríklad na skvelý 1,56″ displej po celej oblasti modulu s náramkom bez narušenia, rozlíšením 152 × 486 pixelov, magnetické nabíjanie či množstvo skvelých športových režimov. Nezabudnime ani na funkciu monitorovania hladiny kyslíku v krvi (SpO2), automatickú detekciu športovej aktivity či napríklad meranie spánku, krokov, správneho dýchania alebo systém hodnotenia aktivity PAI. Batéria má kapacitu 125 mAh čo postačí na približne 14 dní používania náramku. A ak nad kúpou náramku stále premýšľate, pozrite sa na našu recenziu pôvodnej verzie bez NFC! Cena verzie s NFC sa bude pohybovať na úrovni 54,9€.

Mi Pad 5

Na návrat tabletov sme čakali dlho. Teraz však sú i v Európe a dostávajú sa čoraz viac do módy! Toto si uvedomuje i Xiaomi a prináša do Európy síce základný, no postačujúci Mi Pad 5 s čipsetom Snapdragon 860. Výnimočne tak začneme cenou, ktorá sa pohybuje na úrovni 349€ za verziu 6GB pamäte RAM a 128GB úložiska typu UFS 3.1 a verzia s vyšším 256GB úložiskom bude dostupná za 399€.

Mi Pad 5
Zdroj: Xiaomi

Len pre rekapituláciu, model prichádza s 11″ IPS LCD displejom s 90Hz obnovovacou frekvenciou, 8720mAh batériou a podporou 33W nabíjania. Adaptér si však k smartfónu budete musieť zohnať po vlastnej osi. V balení sa žiaľ nachádza len jeho 22,5W verzia. Mi Pad 5 ďalej vlastní 4 reproduktory a nechýba ani podpora Xiaomi Smart Pen. Hlavná kamera má len jeden 13mpx snímač a selfie snímky zhotovíte 8mpx kamerou.

Siahnete po jednom z týchto produktov? Alebo radšej niektorý zo smartfónov? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre