Mi 10T Lite dostáva MIUI 12.5 nadstavbu. Ktoré ďalšie Xiaomi smartfóny sú teraz na rade?

MIUI 12.5 smeruje do ďalšieho prepracovaného smartfónu od Xiaomi, ktoré modely získajú nadstavbu v najbližšej dobe? A kedy príde i ku vám?

MIUI 12.5_aktualizacia ako nainstalovat
Zdroj: YouTube (Technolobe)

O aktualizácii na MIUI 12.5 sme už pár dní nepočuli. Xiaomi sa však znovu ozýva s aktualizáciou pre ďalší smartfón, ktorý bol predstavený necelý rok dozadu. Mi 10T Lite ako dostupný 5G smartfón na trhu so 120Hz displejom tak získava aktualizáciu krátko potom, ako Xiaomi začalo distribuovať aktualizáciu pre zariadenia z druhej vlny. Ktoré modely však budú nasledovať teraz a čo robiť, ak aktualizácia na novú nadstavbu u vás ešte nie je dostupná? Pozrite sa na to s nami.

MIUI 12.5 pre Mi 10T Lite

Je to len pár chvíľ odkedy nás portál Xiaomiadictos.com upozornil na dostupnú aktualizáciu pre model Mi 10T Lite. MIUI 12.5 nájdeme v tomto smartfóne zatiaľ len v globálnej (MI) verzii pod názvom V12.5.1.0.RJSMIXM. Aktualizácia je velkou 872MB a dostupná je prostredníctvom OTA (Over The Air).

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Čo však robiť, ak aktualizáciu nevidíte? S najväčšou pravdepodobnosťou vlastníte model s európskou verziou MIUI s označením EU v kóde. V tomto prípade vám odporúčame si pár dní počkať a aktualizácia by sa vám mala zjaviť hneď, ako ju Xiaomi vydá i pre EU verziu MIUI. Následne ju Xiaomi začne postupne uvoľňovať pre prvých používateľov. A ak nechcete čakať a chcete získať aktualizáciu skôr ako ostatní, pozrite sa na náš návod, ako na to!

Ktoré modely budú nasledovať?

I keď druhá vlna aktualizácií pre MIUI 12.5 je v plnom prúde už pár dní, Xiaomi už stihlo okrem časti deklarovaných zariadení aktualizovať aj množstvo smartfónov i  mimo oficiálneho zoznamu a tento zoznam dokonca rozšíriť o ďalšie zariadenia. Ktoré modely teda získajú aktualizáciu v dohľadnej dobe? Pozrite sa na nasledujúci zoznam zariadení, ktoré spadajú pod druhú vlnu aktualizácií.

  • Redmi Note 9 Pro
  • Redmi Note 9S
  • Redmi Note 9
  • Redmi Note 8 Pro
  • Redmi 9
  • Poco X3 NFC
  • Mi 8
  • Mi 8 Explorer Edition
  • Mi MIX 2S
  • Mi MIX 3

Ako vidíte, zoznam zatiaľ neaktualizovaných smartfónov z druhej vlny na MIUI 12.5 sa pomaly kráti. Ak teda máte smartfón z tohto zoznamu nezúfajte, aktualizácia by mala prísť už v najbližších dňoch.

Mali ste už možnosť vyskúšať MIUI 12.5? A majitelia modelu Mi 10T Lite, evidujete nadstavbu už aj u vás? Pochváľte sa nám v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre