Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Máš rád uhladený a minimalistický dizajn? Tieto smart hodinky, ktoré zoženieš naozaj za babku, sú jednoducho stvorené ako pre teba

Ak si fanúšikom Apple Watch, no nechceš vyhadzovať stovky eur, tak máme pre teba skvelý tip!

Inteligentné hodinky sú v dnešnej dobe stále viac a viac populárne a na trh prichádzajú stále nové a nové modely. Medzi jedny z najdrahších hodiniek jednoznačne patria aj známe Apple Watch, ktoré čiastočne začali technologickú revolúciu v rámci tohto segmentu. Ak sa ti dizajn hodiniek od Applu páči, no nechceš vyhadzovať stovky eur a ani nevyužiješ kopu ich funkcií, máme pre teba skvelý tip. Hodinky LEMFO B57C sa nesú v rovnakom dizajne ako spomínané Apple Watch, no narozdiel od nich stoja aktuálne iba 19,77 eur. 

Skvelú akciu na hodinky LEMFO B57C nájdeš na e-shope Cafago.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
hodinky lemfo b57c 2_opt
Zdroj: Cafago

Pre bežného používateľa viac než postačujúce

I keď v takejto cenovej kategórií nemôžme očakávať príliš veľa, hodinky LEMFO B57C bezproblémovo predbiehajú všetkých konkurentov v tomto segmente. Za 1,3-palcový IPS displej s rozlíšením 240 x 240 pixelov by sa nemuseli hanbiť ani hodinky za niekoľko sto eur. Hodinky na svoj chod využívajú mimoriadne energeticky úsporný procesor NRF52832, ktorý v spolupráci so 180mAh batériou zabezpečuje plynulý chod po dobu až 7 dní. 

Poriadna nálož funkcií

Táto cenová kategória má obrovskú výhodu v tom, že sa výrobcovia neustále predbiehajú v tom, kto do svojich lacných hodiniek dokáže natlačiť čo najviac funkcií. Podobnú ambíciu mal určite aj výrobca LEMFO, keďže v hodinkách nájdeme zabudovaný merač tepu, ako aj približný merač krvného tlaku či okysličenia krvi. Samozrejmosťou sú funkcie ako krokomer, počítadlo kalórií, či viacero športových režimov. Väčšinu športovcov určite poteší aj certifikácia na úrovni IP67, takže sa o ne nemusíte báť pri rýchlom ponorení do vody. 

hodinky lemfo b57c 3_opt
Zdroj: Cafago

Inteligentné hodinky LEMFO B57C si môžete momentálne zaobstarať prostredníctvom partnerského e-shopu Cafago.com, ktorý ich v bleskovom výpredaji ponúka za naozaj vynikajúcich 19,77 eur. Spomínaný výpredaj sa vzťahuje na všetky tri farebné prevedenia. Tradične, za dopravu nezaplatíte ani cent navyše. 

Tieto skvelé smart hodinky nájdeš na e-shope Cafago.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close