Sponzorovaný obsahXiaomi

Luxusný Xiaomi reproduktor Mi TV, ktorý ťa ohúri kvalitným zvukom je aktuálne dostupný za najnižšiu cenu aká tu kedy bola

Dnes už na trhu existujú stovky rôznych bezdrôtových reproduktorov, ktoré môžeme zapojiť k televízoru, smartfónu či tabletu a počúvať si skvelú hudbu. Iba ale málo modelov sa môže pochváliť štýlovým dizajnom, v ktorom určite prichádza aj bezdrôtový reproduktor Xiaomi Mi TV Speaker.

Xiaomi Mi TV Speaker
Zdroj: Produktová fotografia

Zaujímavý Xiaomi reproduktor so skvelým zvukom môžeš kúpiť na tomto odkaze

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Bezdrôtový reproduktor Xiaomi Mi TV Speaker si svoje umiestnenie nájde hlavne pod televízorom. Samotný reproduktor je totiž vybavený veľmi kvalitným audio zvukom, ktorý je možné pripojiť prostredníctvom 3,5 mm konektora jack alebo cinch káblom priamo s tvojim televízorom. Výrobca však pri tomto reproduktore išiel ešte ďalej, preto vo výbave nechýba ani technológia Bluetooth

Xiaomi Mi TV Speaker
Produktová fotografia

 

Veľkou výhodou tohto reproduktora je veľká všestrannosť a možnosť ho pripojiť s akýmkoľvek televízorom. Okrem televízora tu máme podporu už zmieňovaného Bluetooth, takže aj keď bude reproduktor „sedieť“ na stene pod tvojim televízorom, môžeš sa prostredníctvom svojho smartfónu či tabletu k nemu napojiť a púšťať si skvelú hudbu. Rovnako túto funkciu určite ocenia aj hráči, ktorí častokrát ocenia lepšie audio počas hrania hry pre ešte lepší užívateľský zážitok.

Xiaomi Mi TV Speaker
Produktová fotografia

Xiaomi Mi TV Speaker upúta kvalitným zvukom aj prémiovým dizajnom

Výrobca sa pri reproduktore Xiaomi Mi TV Speaker pýši veľmi kvalitným a reálnym zvukom. Samotný reproduktor je navyše vybavený filmovým efektom, ktorý sa stará o čo najvernejší a najlepší zvuk pri sledovaní filmov. Veľkou výhodou je samozrejme možnosť všestranného umiestnenia tohto reproduktora, pretože si ho vieme umiestniť na stenu pod televízor alebo v prípade potreby aj na nejakú skrinku. Dojem z kvalitného zvuku a zaujímavého dizajnu tak nepokazí ani jedna z možností umiestnenia samotného reproduktora. 

Reproduktor od spoločnosti Xiaomi je skutočne zaujímavý kúsok a doplnok, ktorý by nadšencov kvalitného audia určite nemal chýbať. Tento reproduktor je teraz navyše dostupný za cenu menej ako 80€, čo je skvelá cena v porovnaní s možno aj o niekoľko násobne drahšími reproduktormi od konkurencie. PS: ak si priplatíš pár € za rýchlejšie doručenie cez EU Express (resp. Priority Line), tak nie len že reproduktor budeš mať už o pár dní doma, ale vyhneš sa aj prípadným ďalším poplatkom.

Zaujímavý Xiaomi reproduktor so skvelým zvukom môžeš kúpiť na tomto odkaze

Zdroj: TS, vlastný

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close