Ľudia sú z tohto videa vystrašení! Umelá inteligencia ukázala, ako si predstavuje peklo! Tu by ste sa nechceli dostať!

Umelá inteligencia nám ukázala predstavu, ako vyzerá peklo, miesto večného zatratenia.

Zla umela inteligencia
Zdroj: OpenClipart-Vectors z Pixabay

Umelá inteligencia je fenoménom dnešnej doby. Mnohí si dnes nevedia predstaviť svoje fungovanie bez tohto nástroja, ktorý používame ako za účelom práce, tak aj za zábavou.

V minulosti internet zaplavili fotografie posledných žijúcich ľudí na Zemi, ktoré vytvorila umelá inteligencia. Prípadne si môžeme spomenúť na „Marťanov“, ľudí, ktorí sa narodili na červenej planéte. Najnovšie portál unilad.com poukazuje na video zo sociálnej siete (z kanálu Historic Vids), na ktorom je zobrazené peklo. Teda, aby sme boli presní, ide o predstavu umelej inteligencie, ako vyzerá peklo. A vedzte, že predstava umelej inteligencie, ako to vyzerá na mieste večného zatratenia, je len pre silné žalúdky.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Takto vyzerá podľa AI peklo

Na videu, ktoré môžete vidieť nižšie, uvidíte veľa rúk v stiesnenom tmavom priestore, ktoré sa naťahujú, aby chytili telo, ktoré cez ne kĺže nadol. A v skutočnosti je to ale ešte o niečo viac čudnejšie. Klip potom zobrazuje tvár človeka, ktorá kričí, a ďalšiu, ktorá je veľmi skreslená a stále ju nahrádzajú ruky. Samotné video, ak nemáte strach, vám odporúčame pozrieť so zapnutým zvukom, ktoré ešte viac podčiarkuje temno a strach, ktoré so záberov kričia.

Za tento krátky klip by sa nemuseli hanbiť ani hollywoodski tvorcovia hororových filmov, veď posúďte sami.

Viacero ľudí, ktorí medzičasom toto video videli, sú z neho znepokojení. No nájdu sa aj takí, ktorí vtipkujú. Jeden z používateľov napríklad napísal „Mnohí už toto „Peklo“ zažívajú každé ráno do práce verejnou dopravou.“.

Čo hovoríte na video, ktoré ste mohli vyššie vidieť? Zanechalo vo vás pocit strachu alebo nie? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch alebo na sociálnych sieťach.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre