LONGER RAY5 – najlepšia cenovo dostupná laserová gravírovačka na trhu

Najpopulárnejšie laserové gravírovačky od spoločnosti LONGER sú opäť dostupné za bezkonkurenčne nízke ceny.

longer ray5 ilustracny
Zdroj: YouTube @Longer 3D

Výrobca laserových gravírovačiek a 3D tlačiarní LONGER prichádza s ďalšou bezkonkurenčnou akciou, ktorá osloví všetkých domácich kutilov. V rámci najnovšie LONGER DIY kampane môžete pri kúpe tých najpopulárnejších produktov ušetriť hneď desiatky eur. Pri kúpe laserovej gravírovačky LONGER RAY5 vo všetkých prevedeniach totižto môžeš využiť dodatočné zľavy vo výške 10 USD, 30 USD a až skvelých 60 USD! Mimo samotnej zníženej ceny najobľúbenejších produktov však poteší aj bezplatná doprava z EÚ skladu bez akýchkoľvek ďalších poplatkov.

LONGER RAY5 20W

longer ray5 20w laser
Zdroj: LONGER

Laserová gravírovačka LONGER RAY5 20W vychádza zo základného modelu LONGER RAY5, no vďaka navýšenému výkonu laserového modulu na 20W prichádza so zásadným zlepšením jej schopností. Navýšený výkon totižto umožňuje rezať až 0,05 mm dosky z nehrdzavejúcej ocele. Zároveň si však gravírovačka lepšie poradí aj s rezaním a gravírovaním do väčšiny materiálov.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
longer ray5 20w rozmery
Zdroj: LONGER

Zvýšený výkon ide ruka v ruke s presnosťou laseru, ktorý sa v tomto prípade pýši plochou 0,08 x 0,1 mm². Gravírovanie a rezy sú tak omnoho čistejšie a presnejšie ako pri bežných laserových gravírovačkách. LONGER RAY5 s výkonom až 20W je tak skvelým parťákom aj pri tých najnáročnejších projektoch vyžadujúcich vysokú mieru presnosti. Podobne poteší aj pri veľkostne náročných projektoch, keďže ponúka dostatočný vnútorný priestor s rozmermi 375 x 375 mm.

Pri tvorbe projektov v domácom prostredí určite poteší aj vylepšenie v podobe vyššieho zabezpečenia a ochrana proti prachu a dymu z gravírovania/rezania. Veľkou výhodou je aj nová ochrana pri pohybe po X a Y osi ako aj ďalšie bezpečnostné systémy. Model však vsádza na už overené technológie prepožičané od svojich menej výkonných súrodencov. Gravírovačka je totižto vybavená klasickým 3,5-palcovým dotykovým displejom a umožňuje komunikáciu cez Wi-Fi, USB ako aj TF kartu.

LONGER RAY5 10W

longer ray5 gravirovacia plocha
Zdroj: YouTube @Longer 3D

Keďže model LONGER RAY5 s výkonom 20W vychádza práve z modelu RAY5 10W, niet sa čomu čudovať, že oba modely zdieľajú drvivú väčšinu technológií a funkcionalít. Pochopiteľne, v tomto prípade je k dispozícii menej výkonný 10W laserový modul. Treba však podotknúť, že ide o štandardný výkon pri domácich laserových gravírovačkách, ktorý postačuje na väčšinu domácich projektov.

longer ray5 led displej
Zdroj: YouTube @Longer 3D

Laserový modul s výkonom 10W sa stále pýši skvelými parametrami a schopnosťami. Bezproblémovo si poradí s gravírovaním do väčšiny materiálov, no problém mu nerobí ani rezanie. Laser totižto umožňuje rezanie až 20 mm hrubých drevených dosiek, no poradí si aj s 30 mm akrylom. Pri presnejších projektoch sa určite zíde aj mimoriadne vysoká presnosť oproti väčšine konkurencie.

Ani v tomto prípade nechýba hneď celá škála bezpečnostných funkcií a systémov a podpora skvelej konektivity a jednoduché ovládanie cez 3,5-palcový dotykový displej s možnosťou pripojenia cez Wi-Fi, USB alebo cez TF kartu.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre