Sponzorovaný obsah

LONGER LK4 X – šikovná 3D tlačiareň pre domáce použitie teraz s parádnou cenou a zľavovým kupónom

3D tlačiareň LONGER LK4 X ponúka inteligentné a moderné technológie, ktoré si zamilujú ako úplní amatéri, tak aj skúsení 3D tlačiari.

Populárny výrobca 3D tlačiarní a laserových gravírovačiek LONGER si v rámci predvianočných výpredajov pripravil ďalšiu neodolateľnú akciu. Tentokrát sa šťastie usmialo na šikovnú domácu 3D tlačiareň LONGER LK4 X, ktorá spája najmodernejšie technológie s veľkým tlačovým priestorom a samozrejme, to všetko za extrémne nízku cenu ktorá je momentálne nižšia ako kedykoľvek predtým!

LONGER LK4 X – šikovný pomocník aj pri náročnejších projektoch

longer lk4 x chladenie extruderu
Zdroj: LONGER

3D tlačiareň LONGER LK4 X je možné využiť aj pri tých najnáročnejších domácich projektoch. Poradí so všetkými bežne dostupnými filamentmi ako PLA, TPU, ABS, PETG či WOOD. Vďačí za to najmä najnovšiemu extrudéru s dvojitým prevodom s pomerom redukcie 5:1. Kontrola nad filamentom je tak ešte silnejšia a precíznejšia ako kedykoľvek predtým. Skvelou novinkou podporujúcou maximálnu kvalitu tlače je aj nový dvojitý chladiaci systém, ktorý schladí filament ihneď po vytlačení.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
longer lk4 x vyrovnavanie podlozky
Zdroj: LONGER

Skúsenejší tlačiari určite ocenia prítomnosť špeciálnej tlačovej podložky s automatickým vyrovnávaním. Automatické vyrovnávanie v tomto prípade využíva orientáciu až v 16-bodoch, vďaka čomu je presnejšie ako väčšina konkurencie. Samotná podložka je vyrobená z pružinovej ocele, na ktorej povrchu je špeciálna vrstva PEI fólie. Výtlačky tak netreba ku podstave lepiť, no zároveň ich je po vytlačení možné odstrániť mimoriadne jednoducho iba ohnutím najvrchnejšej vrstvy podložky.

longer lk4 x funkcie
Zdroj: LONGER

Ako sme už spomínali v úvode, tlačiareň ponúka aj o čosi väčší tlačový priestor, ako bežné cenovo najdostupnejšie 3D tlačiarne na trhu. K dispozícii je priestor s rozmermi až 220 x 220 x 250 mm. Bezproblémovo vám tak priestor postačí aj pri väčších domácich projektoch. V tejto súvislosti by sme nemali zabudnúť ani na jednoduchosť zloženia samotnej tlačiarne, čo ocenia najmä začiatočníci vo svete 3D tlače. Tento model je totižto dodávaný ako DIY skladačka poskladaná už na 95%. Jej zloženie pozostáva iba zo 6 jednoduchých krokov a nezaberie vám viac ako 10 minút.

longer lk4 x funkcie
Zdroj: LONGER

Na záver dávame do pozornosti aj jednoduché ovládanie pomocou prehľadného 4,3-palcového dotykového displeja priamo na tlačiarni. Zabudnúť by sme nemali ani na prítomnosť viacerých inteligentných funkcií pre obnovu tlače, napríklad pri poškodenom filamente alebo pri výpadku elektrického prúdu. V prípade poruchy sa tak nemusíte obávať straty filamentu, či nebodaj času stráveného pri tlačení.

3D tlačiareň LONGER LK4 X momentálne nájdete v bezkonkurenčnej ponuke priamo na stránkach výrobcu LONGER. Pri využití zľavového kupónu „20LK4X“ môže byť tlačiareň vaša už za skvelých 279,99 USD. K dispozícii je doprava z EÚ skladu s expresne rýchlym doručením. Skvelou správou je, že za doručenie nezaplatíte ani cent navyše!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close