Licenciu na Microsoft Office 2021 môžete získať už od 12,99€! Ušetrite aj na ďalšom softvéri až do 62% cez Godeal24!

Godeal24 aktuálne ponúka licencie na Microsoft Office 2021 za zlomok pôvodnej ceny. K dispozícii sú aj licenčné kódy na Windows 10, či 11!

Windows ponuka
Zdroj: Godeal24

Či už potrebujete pracovať s textovým dokumentom, analyzovať údaje, či pripraviť nejakú prezentáciu, tak kráľom medzi aplikáciami je Microsoft Office. Prostredníctvom tohto nástroja môžete pristupovať k populárnym aplikáciám, ako sú Word, Excel, či Powerpoint.

Licencia Office 2021 Pro nie je lacnou záležitosťou, na čo prišiel pravdepodobne každý, kto si tento softvér chcel kúpiť. Cena tohto nástroja v mnohých obchodoch dosahuje stovky €, a preto nám dovoľte, dať vám do pozornosti ponuku e-shopu Godeal24, ktorý ho ponúka už za 24,99€. V prípade, ak máte v domácnosti viacero počítačov, pre ktoré potrebujete kancelársky balík, tak Godel24 ponúka aj populárne bundle balíky, kde cena za Office 2021 začína už od 12,99€/kus. Samozrejme, ponuku môžu využiť aj viacerí kamaráti, či kolegovia z práce, aby ste cenu stlačili čo najnižšie.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Microsoft Office 2021 Zóna zliav!

S kupónom „SGO62“ môžete ušetriť až do 62% z pôvodnej ceny

S kupónom „SGO62“ môžete ušetriť do 62% aj pri kúpe Windows v kombinácii s Officom

Aktuálne najrozšírenejší Windows 10 môžete získať už od 6,06€/PC, ktorý okrem iného môžete neskôr bezodplatne aktualizovať na Windows 11. Práve teraz je najlepší čas na kúpu Windowsu 10!

Zrazte 50% z pôvodnej ceny! Použite kupón „SGO50“

Ako je možné, že softvér je tak lacný?

S Godeal24 môžete mať istotu, že sa vyhnete pirátstvu. Predaj licencií je plne legálny. Ide OEM licencie, ktoré e-shop nakupuje od firiem, ktoré ich už nepoužívajú. Hoci licencie boli v minulosti používané, tak aj napriek tomu, sú plne funkčné. Vďaka tomu je e-shop Godeal24 schopný kúpiť licencie lacnejšie a následne ich znova predať s lepšou cenou.

Ďalší softvér: Ušetrite až do 62% z ceny produktov. Nezabudnite na kupón „SGO62“

Ďalší softvér>>>

Ušetrite do 50% z ceny na Windows produkty nižšie! Nezabudnite na kupón „SGO50“

Okrem iného v ponuke e-shopu nájdete aj ďalší softvér vrátane užitočných nástrojov, ako napríklad Ashampoo Photo Commander 16, Wise Care 365, Adguard, iObit software, atď., ktorý potrebujete.

Ďalší softvér pre váš počítač za skvelé ceny!

Godeal24 má kompletný a profesionálny obchod s rozsiahlym katalógom 100% zaručených a zákonných digitálnych licencií. E-shop sa rovnako stará o rýchle doručenie softvéru, ktorý zákazník obdrží krátko potom, ako za produkt zaplatí.

V Godeal24 môžete získať rovnaký softvér so zľavou až do 80 %, pričom ide o originálny softvér. Ak hľadáte nový operačný systém, môžete si vybrať klasický Windows 10 a ak chcete upgradovať kancelársky softvér, najnovší Office 2021 je práve teraz za najnižšiu cenu. Godeal24 tiež ponúka mnoho užitočných nástrojov, ktoré môžete tiež nájsť, ako napríklad populárnu sériu IOBIT a softvér Ashampoo a podobne.

Godeal24 dosiahol medzi verejnosťou veľký úspech s profesionálnym, rýchlym servisom, sledovanými platbami a zárukou vrátenia peňazí. Získal hodnotenie 4,9 bodov z 5 a hodnotenie spokojnosti 98 % na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov), ​​čo je potvrdením a uznaním Godeal24 používateľmi! Okrem toho majú používatelia pred a po zakúpení k dispozícii tím technickej podpory, ktorý dokáže vyriešiť akékoľvek problémy a poskytnúť doživotný popredajný servis.

Kontakt na Godeal24: service@godeal24.com

Ako aktivovať kľúč Microsoft Office 2021 Professional Plus:

  1. Na stiahnutie použite oficiálny odkaz na stiahnutie (odkaz na stiahnutie bude priložený k e-mailu)
  2. Rozbaľte súbor .img pomocou softvéru ako WinZip.
  3. Kliknite na spúšťač nastavení v rozbalenom priečinku.
  4. Teraz môžete podľa pokynov dokončiť inštaláciu.
  5. Spustite ľubovoľnú aplikáciu balíka Office a uplatnite kľúč na aktiváciu balíka Microsoft Office 2021 Professional Plus.

Ak máte počas inštalácie a používania nejaké otázky, môžete kedykoľvek kontaktovať tím technickej podpory Godeal24!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre