LG kašle na Apple a nová vlajková loď neprinesie zárez v časti obrazovky

Vyzerá to tak, že spoločnosť LG je jedna z mála spoločností, ktoré sa rozhodli aspoň pre túto chvíľu nepodľahnúť trendom a neumiestniť „nechutný“ zárez do časti prednej obrazovky hneď do všetkých svojich smartfónov. To potvrdzujú aj najnovšie úniky ohľadom pripravovaného smartfónu LG V35, ktorý unikol na fotografii, kde je vidieť prednú stranu tohto pripravovaného špičkového smartfónu.

Nové LG V35 ponúkne veľký 6″ OLED displej s pomerne tenkými rámčekmi. Ako si môžeš všimnúť aj na samotnom obrázku, nová vlajková loď nepodľahne trendom a „našťastie“ neprinesie zárez do prednej časti obrazovky. Pripravovaná novinka dokonca ponúkne podobný dizajn k Samsung smartfónom, teda mierne zaoblenie obrazovky na bokoch. LG tak ide racionálnom cestou a zrejme chce ponúknuť niečo, čo je už na trhu osvedčené. Je zaujímavé, že kým nová vlajková loď prinesie dizajn bez predného výrezu, nedávno predstavená vlajková loď LG G7 Thinq sa naopak takýmto zárezom pýši.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
LG V35
phonearena.com

LG V35 príde ako výkonná vlajková loď s decentným dizajnom

Pripravovaná vlajková loď ponúkne vysoký výkon, o ktorý sa postará 8-jadrový procesor Snapdragon 845, ktorému sekunduje 6 GB RAM  a 128 GB úložisko, ktoré bude možné rozšíriť ešte prostredníctvom pamäťovej karty až o ďalších 256 GB. Novinka ponúkne na zadnej strane 16 Mpx fotoaparát so svietivosťou f/1.6, ktoré bude sprevádzať dvojitý LED blesk, laserové ostrenie a funkcia fázového detekčného autofokusu.

LG by mohlo predstaviť novú vlajkovú loď LG V35 už o niekoľko týždňov. Keďže smartfón získal certifikáciu v Spojených štátoch aj v Rusku, mohol by byť dostupný aj na niektorých globálnych trhoch. V tejto chvíli však nie je známa cena a dostupnosť tohto modelu na Slovensku.

Zdroj: phonearena.com ilustračný obrázok: technobuffalo.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre