ANDROIDSpravodajstvoZariadenia

Lenovo predstavilo zaujímavé zariadenia Yoga A12 za príjemnú cenu

Lenovo v poslednom období ukázalo viacero zaujímavých zariadení a dnes si predstavíme ďalšie – Yoga A12, ktorého línie ako už asi tušíte vychádza zo série zariadení Yoga. Avšak samotné zariadenie sa v niečom veľmi líši – v cene, ktorá je len 299$. Poďme sa teraz pozrieť čo sa výrobcovi podarilo do relatívne lacného, ale na prvý pohľad luxusného tela dostať v rámci obmedzeného budgetu.

V útrobách zariadenia nájdete procesor Intel Atom x5, ktorému sekunduje 2GB operačnej pamäte spolu s 32GB úložným priestorom a batériou s výdržou až do 13 hodín, ktorá poháňa 12,2“ HD displej.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Druhá varianta tohto zariadenia prichádza s rovnakým procesorom, ale s operačnou pamäťou RAM už o veľkosti 4GB a 64GB úložným priestorom. Tešiť sa môžeme aj na dlhšiu výdrž batérie, ale za cenu menšieho, ale na druhej strane jemnejšieho  FULL HD displeja o veľkosti 10,1 palcov.

Mimochodom, rozdiel v cene oproti Lenobo Booku je zhruba 250$ a do predaja  v Android verzii by sa mal dostať už túto stredu cez Lenovo.com. Čo sa týka Windows verzie tak tá zatiaľ nie je ohlásená, avšak pevne veríme, že sa dočkáme aj tej.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close