Lenovo LivePods LP40 – bezdrôtové slúchadlá s výdržou až 12 hodín s cenovkou, z ktorej ti padne sánka

Úžasne dlhá výdrž na jedno nabitie, kompaktné slúchadlá ako aj nabíjací box, 13 mm meniče a cenovka iba 11,38 eur? Takáto akcia sa jednoducho neodmieta.

lenovo livepods lp40 4
Zdroj: Cafago

Pokukávaš po nových bezdrôtových slúchadlách, ktoré by naplnili tvoje očakávania vo všetkých smeroch, no zároveň za ne nechceš „vysoliť“ nehorázne peniaze? V tom prípade by si určite nemal prehliadnuť akciu na slúchadlá Lenovo LivePods LP40, ktoré ponúkajú naozaj špičkové technické špecifikácie, no zároveň stoja naozaj až nehorázne málo peňazí. Na e-shope Cafago.com ich totižto momentálne nájdeš už za fantastických 11,38 eur s bezplatným doručením. 

Lenovo LivePods LP40 za skvelých 11,38 eur nájdeš na Cafago.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Kompaktný a ergonomický dizajn

Bezdrôtové slúchadlá Lenovo LivePods LP40 sa už na prvý pohľad vyznačujú naozaj štýlovým, no zároveň výnimočne ergonomickým dizajnom. Lenovo sa v tomto prípade vydalo cestou „normálnych“ slúchadiel a nie štupľov, čoho výsledkom sú najmä lepšie technické parametre. Aj napriek vizuálne väčším rozmerom však ide stále o kompaktné slúchadlá, ktoré môžeš pohodlne nosiť či už pri cestovaní, alebo pri cvičení bez toho, aby si ich vôbec registroval. Za zmienku určite stojí aj váha iba 25 gramov

lenovo livepods lp40 5
Zdroj: Cafago

Dostatok batérie na celý deň

Kompaktné rozmery ihneď neznamenajú horšiu výdrž batérie, či horšie technické špecifikácie. V prípade slúchadiel Lenovo LivePods LP40 sa výrobcovi podarilo vtesnať batérie s kapacitou až 40 mAh do každého slúchadla, pričom samotný nabíjací box dokáže uchovať ďalších 300 mAh. Výsledkom toho je možnosť počúvania hudby po dobu až 12 hodín, čo bohate postačuje na celodenné aktívne počúvanie hudby, napríklad pri práci na počítači. 

lenovo livepods lp40 2
Zdroj: Cafago

Dokonalý zážitok z počúvania hudby

Lenovo nezanedbalo ani ďalšie technické parametre, zaručujúce najmä dokonalú kvalitu zvuku. V slúchadlách Lenovo LivePods LP40 totižto nájdeme netradične veľké 13 mm dynamické meniče s kvalitným stereo zvukom, ktoré zabezpečujú dokonalý zážitok z počúvania hudby a to aj v rušnom okolitom prostredí. 

lenovo livepods lp40 3
Zdroj: Cafago

Skvelá pripojiteľnosť a ovládanie

Na záver treba určite spomenúť aj špičkovú pripojiteľnosť, ktorá vychádza z bezdrôtového pripojenia Bluetooth 5.0. Prepojenie a synchronizácia so smartfónom je vďaka tomuto typu pripojenia okamžitá, pričom oneskorenie prenosu je v tomto prípade na zanedbateľnej úrovni, čo sa o slúchadlách s Bluetooth 4.0 povedať nedá. Viacerých záujemcov určite poteší aj dotykové ovládanie priamo na slúchadlách, ktoré je náramne intuitívne a zároveň jednoduché a rýchle. 

Lenovo LivePods LP40 za skvelých 11,38 eur nájdeš na Cafago.com

Bezdrôtové slúchadlá Lenovo LivePods LP40 za skvelých 11,38 eur s bezplatným doručením bez akýchkoľvek ďalších poplatkov nájdeš na e-shope Cafago.com. 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre