Sponzorovaný obsahTechnológie

Smart hodinky LEMFO LF18 ponúkajú bohaté funkcie a odolnú konštrukciu za veľmi nízku cenu

Dnes sa už azda nenájde nikto, kto by nepočul o smart hodinkách a ich bohatých funkciách. Inteligentné hodinky sú stále in, a to aj vďaka stále novým a novým modelom, ktoré niekedy kúpime iba za zlomok ceny. U nás sme Ťa už niekoľkokrát presvedčili, že dobrá vec ešte nemusí byť drahá, a to platí aj pri smart hodinkách. Máme tu totiž tip na smart watch LEMFO LF18, ktoré záujmu dizajnom i výbavou už na prvý pohľad.

LEMFO LF18
Produktová fotografia

Chytré hodinky LEMFO LF18 sa skutočne na nič nehrajú a idú si svojím tempom, ktoré prináša veľmi jednoduchý dizajn, čo je ale podľa mňa veľké plus. Na prednej strane nájdeme veľký 1,3 palcový IPS displej s rozlíšením 240 na 240 pixelov. Veľmi zaujímavým parametrom je podpora mini SIM karty čo znamená, že do hodiniek vieš pripojiť SIM kartu, takže ich nie je nutné pre možnosť vytáčania hovoru pripájať k smartfónu, pretože tieto hodinky môžu fungovať samostatne bez vášho smartfónu, keďže obsahujú 2G modul. Hodinky sú vybavené 64 MB RAM pamäťou, procesorom MTK 2502C a 128 MB úložiskom. Kombinácia tohto hardvéru by mala ponúknuť  bezproblémový chod pri každodennom používaní.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Inteligentné hodinky LEMFO LF18 získaš za najnižšiu cenu na trhu na tomto odkaze

LEMFO LF18
Zdroj YouTube: Martijn Western

Inteligentné LEMFO LF18 hodinky záujmu dizajnom aj výbavou

Hodinky LEMFO LF18 ponúkajú 350 mAh batériu, ktorá zaručí výdržjeden týždeň v pohotovostnom režime. Hodinky sú navyše  ponúkajú odolnosť IP55, takže sú odolnejšie voči striekajúcej vode, čo sa pri tak to cenovo dostupných hodinkách stále len tak nevidí. Samotné smart watch ponúkajú funkcie ako monitor srdcovej frekvencie, krokomer, merač kalórií, monitor spánku. Taktiež sa tu nachádza funkcia, ktorá vás upozorní na to, že dlho sedíte a samozrejme nechýbajú aj bežné aplikácie ako je budík, kalkulačka, stopky, nahrávač, prehrávač videa, oznámenia, kalendár a hrozné ďalšie zaujímavé aplikácie. Inteligentné hodinky navyše bežia so systémom Android i iOS, čiže ich pripojiš bez problémov na v podstate už dnes akýkoľvek chytrý smartfón.

Tieto inteligentné smart watch navyše teraz kúpiš za najnižšiu cenu na trhu, mysli však na to, že je ponuka časovo obmedzená a tak pokiaľ Ťa táto zaujímavá ponuka na tieto skvelé hodinky zaujala, tak určite nemáš čo riešiť a poď do toho, pretože tieto Smart Watch Ti ponúknu zaujímavé funkcie či zaujímavý dizajn za bezkonkurenčnú cenu na trhu, ktorá je iba 45,64 € z pôvodných 94,39 €.

Inteligentné hodinky LEMFO LF18 získaš za najnižšiu cenu na trhu na tomto odkaze

Zdroj: vlastný, TS

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close