Sponzorovaný obsah

KuKirin G2 Pro – nekompromisná elektrická kolobežka do mesta aj do terénu aktuálne so skvelou cenou

Elektrická kolobežka KuKirin G2 Pro zaujme svojim agresívnym dizajnom, skvelou pohodlnosťou a skvelou maximálkou.

Pokukávate po poriadnej elektrickej kolobežke, ktorá by pohodlne poslúžila pri každodennom dochádzaní, no zároveň ponúkne aj kopec zábavy? Spojenie týchto dvoch aspektov nie je vôbec jednoduché, pričom veľkú úlohu zohráva aj samotná cenovka takéhoto „tátoša“. Jedným z cenovo najatraktívnejších modelov, ktorý by takéto nároky spĺňal, je aj KuKirin G2 Pro. Táto populárna kolobežka zaujme skvelými parametrami, robustnou konštrukciou a veľkým pohodlím. Samozrejme, nechýba ani atraktívna cenovka na Geekbuying.com vďaka zľavovému kupónu a bezplatná doprava z EÚ skladu bez ďalších poplatkov.

Pohodlie a maximálna bezpečnosť

kukirin g2 pro -min
Zdroj: Geekbuying.com

Jednou z najväčších predností kolobežky KuKirin G2 Pro je pohodlie jazdca počas jazdy, či už v meste alebo v teréne. Kolobežka je vybavená robustnou konštrukciou, ktorú dopĺňa hneď niekoľko prvkov zlepšujúcich pohodlie a filtrovanie nerovností. Odpojiteľná sedlovka s pohodlnou sedačkou poskytuje maximálny komfort, aj počas dlhých jázd. Plynulú jazdu po akomkoľvek povrchu zase zabezpečuje predný a zadný systém dvojitých pružinových tlmičov. Ten v spojení s až 9-palcovými pneumatikami s výrazným dezénom podrží jazdca aj pri horších poveternostných podmienkach alebo na nespevnenej ceste.

Odoberajte Vosveteit.sk aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
kukirin g2 pro odpruzenie-min
Zdroj: Geekbuying.com

Odpruženie a výraznejší dezén pneumatík však nie sú najzásadnejšími aspektmi, ktoré zabezpečujú maximálnu bezpečnosť aj v horšom teréne a pri rýchlej mestskej jazde. O to sa stará dvojica hydraulických kotúčových bŕzd vpredu i vzadu. Dobré odvetrávanie samotných kotúčov a hydraulický systém brzdenia zabezpečujú minimálnu brzdnú dráhu. Na brzdný systém tak môžete mať naozaj spoľah aj v tých najnáročnejších podmienkach.

Dostatok šťavy aj na dlhšie výlety

KuKirin G2 pro disponuje výkonným bezkartáčovým elektromotorom s výkonom až 600W. Vďaka trom rýchlostným režimom si tak môžete prispôsobiť jazdu svojim potrebám. Maximálna rýchlosť kolobežky je pri najvýkonnejšom režime na úrovni až 45 km/h. Nestratíte sa tak ani v svižnej mestskej premávke. Spoločne s výkonom kolobežky treba spomenúť aj jej dojazd, ktorý sa vyšplhal až na skvelých 55 km. Vďaka veľkej 15 Ah batérii v rozšírenej podstave kolobežky si tak môžete užiť aj dlhšie výlety mimo mesto.

kukirin g2 pro osvetlenie-min
Zdroj: Geekbuying.com

Kolobežka však zaujme aj ďalšími prvkami, ktoré rozhodne stoja za zmienku. Jednou z vychytávok je aj šikovný LED displej poskytujúci všetky dôležité informácie o stave kolobežky v reálnom čase. Umožňuje rýchlo meniť jazdné režimy, či už preferujete pokojnú jazdu alebo dobrodružstvo na plné obrátky. Okrem toho, kolobežka je vybavená aj šikovným LED osvetlením na všetkých stranách. Počas jazdy tak máte jasný prehľad o okolitých podmienkach a samozrejme, zaisťujete svoju viditeľnosť a bezpečnosť aj počas nočných jázd.

Elektrickú kolobežku KuKirin G2 Pro momentálne nájdete v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Geekbuying.com. Pri využití zľavového kupónu „7U75DYN1“ zrazíte cenu kolobežky na tomto e-shope na skvelých 599,99 eur! K dispozícii je aj bezplatná doprava z EÚ skladu bez ďalších poplatkov. Nemusíte sa tak obávať dodatočných výdavkov v podobe cla či DPH!

Pridajte si Vosveteit.sk do svojho informačného kanála Google News.
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close