KuKirin G2 Master – elektrická kolobežka pre tých najnáročnejších aktuálne v skvelej zľave v EÚ sklade

Až 2 kW výkonu pod nohami a dojazd na úrovni 70 km robia z kolobežky KuKirin G2 Master ozajstnú elektrickú "beštiu".

kukirin g2 master ilustracny-min
Zdroj: Geekbuying.com

Elektrická kolobežka aj do ozajstného offroadu, prípade do mimoriadne svižnej mestskej premávky, v ktorej sa skutočne nestratíš? Nenechávaj nič na náhodu a siahni po tom najlepšom, čo aktuálne nájdeš na trhu s elektrickými kolobežkami. Jedným z takýchto špičkových modelov, ktorý zaujme skutočne tých najnáročnejších zákazníkov, je aj kolobežka KuKirin G2 Master. Nadchne ťa ohromne výkonným hardvérom, skvelými jazdnými vlastnosťami aj v poriadnom offroade ale aj cenovkou, ktorá je na tak „nadupaný“ stroj skutočne luxusná! Pri objednávke určite poteší aj dostupnosť zľavového kupónu a bezplatná doprava z lokálneho poľského skladu.

KuKirin G2 Master – poradí si s akýmkoľvek povrchom

kukirin g2 master povrchy-min
Zdroj: Geekbuying.com

Základom elektrickej kolobežky KuKirin G2 Master je dvojica elektromotorov s výkonom 1 000W, takže dokopy ponúka kolobežka až neskutočné 2 kW výkonu. Elektrický pohon v spojení s najmodernejšou 20,8 Ah batériou s 52V napätím ponúka maximálnu rýchlosť až 60 km/h a skvelých 70 km čo sa dojazdu na jedno nabitie týka. S kolobežkou sa tak absolútne nestratíš ani pri rýchlych akceleráciách, stúpaniach na bežnej ceste či v teréne a dokonca ani na skutočne dlhých výletoch.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
kukirin g2 master pohon-min
Zdroj: Geekbuying.com

Spoločne s mimoriadne výkonným hardvérom musí ísť aj poriadna dávka bezpečnosti a pohodlia počas jazdy. Výrobca preto siahol po ráme zo zliatiny hliníka, ktorá zároveň eliminuje celkovú hmotnosť a zároveň zabezpečuje maximálnu tuhosť a pevnosť aj pri rýchlej jazde mimo vozovky. Nechýbajú ani pokročilé systémy odpruženia predného aj zadného kolesa ako aj širšia podstava pre lepšiu stabilitu počas jazdy. Samozrejmosťou je jednoduchý skladací mechanizmus, vďaka ktorému sa dá s kolobežkou lepšie manipulovať a skladovať ju.

Bezpečnosť a pohodlie za akýchkoľvek podmienok

Ruka v ruke s tuhým rámom a pružiacim systémom idú aj ďalšie, najmä bezpečnostné prvky. Výrobca siahol po skutočne veľkých kotúčových brzdách vpredu i vzadu ako aj po väčších až 10-palcových pneumatikách s výraznejším dezénom. Jazda v offroade či pri horších poveternostných podmienkach je tak omnoho pohodlnejšia, ale najmä výrazne bezpečnejšia.

kukirin g2 master podsvietenie-min
Zdroj: Geekbuying.com

Pri využití v meste musí byť už samozrejmosťou aj kvalitné osvetlenie celej kolobežky. Model KuKirin G2 Master je preto vybavený sadou LED svietidiel a odraziek, vpredu i vzadu. Nechýba ani pekné ambientné podsvietenie celej kolobežky ako ani smerovky, ktoré by mali byť povinnou výbavou každej kvalitnejšej kolobežky. Kolobežka je taktiež vybavená ďalšími mestskými „vychytávkami“, jednoduchým systémom ovládania svietidiel či veľkým displejom so všetkými dôležitými informáciami.

Elektrickú kolobežku KuKirin G2 Master momentálne nájdeš v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Geekbuying.com. S kupónom „EH5DDG“ zrazíš jeho aktuálnu cenovku na skvelých 1049,00 eur. Keďže je produkt dodávaný z lokálneho poľského skladu, doprava je úplne bezplatná. Pri objednávke sa tak nemusíš obávať žiadnych ďalších poplatkov ako clo a DPH.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre