KTC H27T22 – 27-palcový QHD monitor aktuálne v septembrovom výpredaji s bezkonkurenčnou cenovkou na Geekbuying.com

Patríš medzi gejmerov, prípadne hľadáš ideálny monitor na filmy a grafiku? Monitor KTC H27T22 je v tom prípade bezkonkurenčnou voľbou.

ktc h27T22 ilustracny
Zdroj: Youtube.com @Geekbuying Studios

Technologicky špičkový herný monitor nemusí nutne stáť niekoľko stoviek eur. Do tohto segmentu na trhu sa bežne púšťajú iba overení známi výrobcovia herného príslušenstva, no pri bližšom pohľade na zahraničnú ponuku môže človek naraziť aj na naozajstné exkluzívne kúsky. Takouto „exkluzivitkou“ je aj herný monitor H27T22 od výrobcu KTC, ktorý v našich končinách úplne známy nie je. Najnovšie sa však dostáva do popredia vďaka zahraničným e-shopom Geekbuying.com. V skutočnosti ale ide o dlhoročného výrobcu monitorov a herného príslušenstva. V Ázii patrí medzi najpopulárnejšie značky medzi hernými nadšencami a preto by si ponuku tohto výrobcu nemal prehliadnuť ani Ty!

Herný monitor KTC H27T22, ktorý ocenia aj filmoví nadšenci, či ľudia pracujúci s grafikou, ponúka na svoju cenovku naozaj netradičné parametre. Aktuálnu ponuku na e-shope Geekbuying.com by si tak rozhodne nemal prehliadnuť. V rámci septembrového výpredaja je totižto monitor dostupný už za skvelých 229,99 eur! Tradične je k dispozícii aj bezplatná doprava z poľského skladu, vďaka ktorej sa vyhneš aj dodatočným poplatkom ako clo a DPH!

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Až 27-palcov, špičkové rozlíšenie a podpora najmodernejších technológií

ktc h27T22 vybava_2_1
Zdroj: Geekbuying.com

Technicky najväčších lákadlom monitoru KTC H27T22 je bezpochyby samotný zobrazovací panel o veľkosti až 27 palcov. Monitor sa pýši rozlíšením až 2 560 x 1 440 pixelov, teda inými slovami QHD. Ide o nadštandardné rozlíšenie, ktoré by sme pri konkurentoch v tejto cenovej kategórii hľadali márne. Samotný 8-bitový panel sa pýši aj skvelou farebnou hĺbkou, pričom dokáže verne zobraziť až 16,7 milióna farieb. Na svoje si tak prídu aj precízni grafici a pod.

ktc h27T22 vybava_2
Zdroj: Geekbuying.com

Milovníkov počítačových hier však určite potešia aj ďalšie parametre ako rýchla odozva či vysoká obnovovacia frekvencia. Tá je totižto na úrovni až 165 Hz, pričom odozvu dokázal výrobca zraziť až na skvelú 1 ms. Akcia, animácie a pohyb sú tak v prípade hier s vysokým framerateom omnoho plynulejšie a vernejšie. Nadšenci uvítajú aj podporu najmodernejších technológií ako FreeSync a G-Sync, ktoré zabezpečujú ešte plynulejší obraz v prípade spojenia s podporovanými grafickými kartami od výrobcu AMD, respektíve Nvidia.

Vo výbave moderného monitoru nesmie chýbať ani integrovaný low-blue light režim, teda režim, v ktorom monitor vyžaruje menej modrého svetla. Celodenná práca za počítačom je tak pre oči používateľa menej zaťažujúca, čo sa určite hodí aj pri prípadnom večernom používaní počítača pred spánkom a pod.

ktc h27T22 vybava
Zdroj: Geekbuying.com

Samozrejmosťou je ďalšia výbava v podobe výškovo nastaviteľného držiaku, prípadne možnosť umiestnenia monitoru na štandardný VESA držiak. Čo sa týka pripojiteľnosti, monitor je vybavený USB portom, audio výstupom, HDMI 2.0 portom ako aj dvojicou Display Portov 1.2.

Monitor KTC H27T22 momentálne nájdeš v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Geekbuying.com už za skvelých 229,99 eur. Pri objednávke stačí uplatniť zľavový kupón „HHH27T22“. K dispozícii je už štandardná doprava z poľského skladu. Dodanie je úplne bezplatné, pričom sa vďaka takémuto typu dopravy vyhnete aj zbytočným poplatkom ako clo a DPH.

Stovky produktov v zľavách až 80%!

V rámci najnovších septembrových výpredajov však nájdete aj ďalšie stovky zľavnených produktov, ktoré rozhodne stoja za pozornosť. V ponuke nájdete 3D tlačiarne, kolobežky, elektrobicykle či bežnú spotrebnú elektroniku v až 80% zľavách! Prehľad všetkých zľavnených produktov, kupónov a bleskových výpredajov nájdeš priamo na stránkach predajcu Geekbuying.com.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre