SpravodajstvoXiaomi

Koniec špekulácií, Xiaomi CIVI je tu! Pozrite sa na model, ktorý vo svojej kategórii nemá konkurencie!

Xiaomi CIVI je bezkonkurenčný model s cenou okolo 400€! Pozrite sa na výbavu smartfónu, ktorý začal nový modelový rad od Xiaomi!

Predstavovanie nového Xiaomi CIVI bolo naplánované na dnes, 27.9. o 8:00. Model určený zatiaľ pre čínsky trh teda už svoju premiéru zažil a my sa konečne môžeme pozrieť, čo všetko smartfón ako nástupca populárneho Mi CC9 prináša. Nezabudneme spomenúť kompaktné rozmery, výkonné nabíjanie či v súčasnosti najlepší dostupný čipset vo vyššej strednej triede. Prečo by sme mali o takomto smartfóne uvažovať ako o našom budúcom zariadení? A ako to bude s cenou a dostupnosťou modelu? Pozrite sa na to spolu s nami!

Xiaomi CIVI bude vrcholom strednej triedy

Nový Xiaomi CIVI si určite získa veľkú obľúbenosť hneď ako príde do predaja. Svedčí o tom i jeho nadupaná výbava za dostupnú cenu. Základom zariadenia je čipset Snapdragon 778G vyrobený 6nm výrobným procesom, ktorý zariadeniu prinesie 5G konektivitu i skvelý výkon na každý úkon. A v najvyššej pamäťovej verzii 12 / 256 GB vám určite ostane výkonu na rozdávanie.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Model ďalej ponúkne skvelú 4500mAh batériu s podporou 55W nabíjania pre celodennú výdrž batérie a rýchle nabíjanie. Ďalej sa spomína prítomnosť NFC pre možnosť platieb smartfónom, duálne reproduktory s prítomnosťou Dolby Atmos a čítačka odtlačkov prstov v displeji. Displej je mimochodom 6,55″ zakrivený OLED displej s podporou 120Hz obnovovacej frekvencie, rozlíšením vo FHD+ a podporou HDR10+ i Dolby Vision.

Xiaomi Civid displej a predna cast
Zdroj: Xiaomi

Kamera zameraná najmä na mladšie publikum

Nie je tajomstvom, že mladšie publikum je viac zamerané na fotografiu. Práve na toto sa sústredila i spoločnosť Xiaomi, ktorá svojmu modelu s názvom Xiaomi CIVI pripravila kameru so 64mpx hlavným snímačom, 8mpx ultraširokým a ďalej 2mpx kamerou, zatiaľ s neznámym zameraním. Z radov však vyčnieva selfie kamera, ktorá má dokonca 32 megapixelov.

Fanúšikov kompaktných smartfónov ďalej potešia i rozmery, pričom nový Xiaomi CIVI je len 6.98mm hrubý a len 166 gramov ťažký. Model je tak naozajstným nástupcom Mi CC9 Lite, ktorý bol predstavený pred dvoma rokmi ako nadupaný kompaktný model u nás známy ako Mi 9 Lite.

Xiaomi CIVI
Zdroj: Xiaomiadictos.com

Dostupnosť smartfónu je zatiaľ známa len v Číne, o globálnej dostupnosti zatiaľ nepadlo ani pol slova. Model bude dostupný v modrej, čiernej a rose gold farbe a cena zariadenia je viac než prekvapivá.

  • 8GB + 128GB : 2,799 yuanov, v prepočte 370€
  • 8GB + 256GB : 3,099 yuanov, v prepočte 409€
  • 12GB + 256GB : 3,399 yuanov, v prepočte 449€

Čo poviete na výbavu nového Xiaomi CIVI? A kúpili by ste si ho v prípade jeho globálnej dostupnosti? Podeľte sa s nami v komentároch!

via Xiaomiadictos.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close