APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Konečne! Tmavý režim v aplikácii WhatsApp je dostupný pre všetkých. Takto si ho zapnete

WhatsApp sprístupňuje podporu Tmavého režimu pre všetkých. Zmena farebnosti rozhrania je dostupná od verzie aplikácie 2.20.64.

Ešte koncom januára sme Vás informovali o tom, že spoločnosť Facebook konečne sprístupnila Tmavý režim v rámci aplikácie WhatsApp. Bol tam však malý háčik, išlo o BETA verziu aplikácie. To sa k dnešnému dňu zmenilo. Ako môžete nižšie vidieť, tak v obchode Google Play je dostupná aktualizácia aplikácie, v ktorej popise sa píše, že Tmavý režim je konečne dostupný pre všetkých.

„Tmavý režim je už k dispozícii. Vyskúšať si ho môžete v Nastaveniach > Chaty > Motív > zvoľte možnosť Tmavý. Používatelia Androidu 10 môžu využívať automatické spustenie tmavého režimu, ak si ho zapnú v systémových nastaveniach.“

Ako môžete vyššie čítať, tak aktivovanie Tmavého režime je veľmi jednoduché. Urobíte tak prostredníctvom položky Chaty v Nastaveniach aplikácie. Ako môžete vidieť nižšie, tak Tmavý režim kompletne prekopáva rozhranie aplikácie vrátane úvodnej stránky, konverzácií a samotných nastavení aplikácie.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Podpora Tmavého režimu je dostupná od verzie aplikácie 2.20.64. V prípade, ak nemáte aktuálne verziu aplikácie, tak si ju môžete aktualizovať prostredníctvom odkazu nižšie.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger
Developer: WhatsApp LLC
Price: Free
Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close