Keď kvalita zvuku je dôležitá. Xiaomi Hybrid Pro, slúchadla ktorých cena by mala byť vyššia

Xiaomi In-ear Hybrid Earphones Pro

Xiaomi nie je len výrobcom smartfónov, ale bojuje o zákazníkov na viacerých frontoch. Jedným z nich je aj v oblasti slúchadiel.

Do redakcie nám niekoľko dní dozadu zavítali slúchadla Xiaomi Hybrid Pro, ktoré si nás hneď na prvý pohľad získali. V balení, okrem samotných slúchadiel nájdete brožúrku, ktorú si však neprečítate – je totiž v čínštine. Ale po pravde, kto by chcel o slúchadlách čítať keď ich môže hneď vyskúšať? Ďalej, v rámci balenia nájdete niekoľko špuntov do uší a samotné slúchadla.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Xiaomi In-ear Hybrid Earphones Pro (balenie)

Po dizajnovej stránke im skutočne nie je čo vytknúť, veď posúďte sami. Pôsobia dojmom oveľa drahších slúchadiel, ktorých cena je úplne niekde inde ako 20€.

Xiaomi In-ear Hybrid Earphones Pro (dizajn)

Tak ako však pri každých slúchadlách tak najpodstatnejší je samozrejme zvuk. Ten skutočne stojí za to, a to aj pri zariadeniach so slabším zvukovým výstupom. Výrobca sa totiž chváli použitím dvoch cievok, namiesto jednej. Výsledkom teda je, že jedna cievka sa stará o podanie výškového a stredného pásma pričom tá druhá sa stará o basy. Stredné pásmo slúchadiel je pomerne slušné, a nevymyká sa žiadnym štandardom vyššej strednej triedy. Slúchadlá však excelujú pri výškach, kde zvuk je skutočne čistý. Treba ešte podotknúť, že slúchadla disponujú technológiou IEM, ktorá odstraňuje okolitý zvuk, respektíve šum.

Špecifikácie

  • dĺžka kábla: 1,25 metra
  • citlivosť: 98 dB
  • impedancia: 32 Ω
  • frekvenčný rozsah: 20 – 20 000 Hz
  • hmotnosť: 14 gramov
  • ďalšie informácie: 5 mW príkon, ovládacie tlačidlá, mikrofón

Slúchadla by sme vyhodnotili ako skutočne podarené pričom pri cene okolo 20€ spolu aj s poštovným nemajú skutočne veľa konkurencie na trhu. Nám slúchadla dorazili z e-shopu GearBest.com. Ak máte o ne záujem nájdete ich na odkaze nižšie.

Slúchadla Xiaomi Hybrid Earphones Pro nájdeš tu


Zdroj: vlastný
Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre