Kávovary HiBREW za najlepšie ceny na trhu! Využi novú nádielku kupónov

Domáce espresso alebo kávička úplne kdekoľvek? Z ponuky kávovarov od spoločnosti HiBREW si vyberú naozaj všetci.

hibrew ilustracny
Zdroj: Hekka.com, úprava: Vosveteit.sk

Chceš si vychutnať poriadne espresso v pohodlí domova alebo patríš medzi nadšencov cestovania, ktorí musia mať po ruke stále dokonalú kávu? Ponuka kávovarov HiBREW ťa v oboch prípadoch určite osloví. Stále populárnejší výrobca cenovo dostupných kávovarov si v spolupráci s e-shopom Hekka.com pripravil cenovo zaujímavú ponuku, ktorá rozhodne stojí za to. Poriadny domáci kávovar HiBREW H11 ťa totižto aktuálne vyjde na menej ako 110 eur. V ponuke však nájdeš aj kompaktný kávovar HiBREW Portable s aktuálnou cenou iba 80 eur! Skvelou správou je, že doprava z európskeho skladu je v oboch prípadoch úplne bezplatná a v cene je už započítaná aj DPH. Nemusíš sa tak obávať žiadnych dodatočných poplatkov pri dodaní.

HiBREW H11

Pákový kávovar HiBREW H11 sa pýši mimoriadne kompaktnými rozmermi a štýlovým moderným dizajnom. Vďaka rozmerom iba 12 x 29 x 28,5 cm je vhodným kandidátom aj do menšej kuchyne či kancelárie. Zmestíš ho naozaj kdekoľvek a vďaka vyhotoveniu z nehrdzavejúcej ocele ho môžeš umiestniť do akéhokoľvek priestoru a domácnosti.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
hibrew h11 1
Zdroj: Hekka.com, úprava: Vosveteit.sk

Model HiBREW H11 patrí po technologickej stránke medzi mimoriadne výkonné kúsky, ktoré sa snažia ponúknuť v pohodlí domova naozaj profesionálne parametre. Vďaka výkonu až 1450W dokáže kávovar vyvinúť tlak až 19 barov. Veľkou výhodou je aj rapídne rýchle nahrievanie kávovaru už do 25 sekúnd. Dostatočný tlak a optimálna teplota tak zaručujú dokonalý výsledok behom niekoľkých desiatok sekúnd.

hibrew h11 2
Zdroj: Hekka.com

Vďaka klasickému pákovému mechanizmu umožňuje kávovar využitie mletej kávy ako aj bežne dostupných kávových kapsúl, ktoré sú jednoduchšie na použitie. Pre všetky účely je k dispozícii trojica adaptérov – pre klasické espresso, double espresso a pre ESE kapsule.

HiBREW Portable

Kávovar HiBREW Portable si určite obľúbia fanúšikovia cestovania. Vďaka kompaktnému dizajnu a váhe iba 600 gramov je kávovar možné využiť úplne kdekoľvek. Či už na cestách autom, v lietadle, v práci alebo úplne v divočine.

hibrew portable 2
Zdroj: Hekka.com

HiBREW Portable je možné pripojiť do bežnej zástrčky, autozástrčky alebo cez USB kábel do počítaču alebo externej nabíjačky. V prvých dvoch prípadoch pritom kávovar ponúka aj ohrev vody na optimálnu teplotu. Tento proces pritom zaberie iba 5 až 6 minút. V prípade USB napájania je pritom možné iba „urobiť“ samotné espresso, pričom ideálne je mať k dispozícii teplú vodu, napr. v termoske.

hibrew portable 1
Zdroj: Hekka.com

Zrejme najväčšou výhodou tohto kávovaru však nie je jeho kompaktnosť, ale jeho kompatibilita. Kávovar totižto umožňuje využiť bežnú namletú kávu, kapsuly Nespresso ako aj kapsuly Dolce Gusto. Fanúšikov cestovania určite poteší aj šikovný cestový obal pre celý kávovar ako aj miniatúrny stojan priamo v balení.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre