Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Jeden z najmenších a najvýkonnejších mikrolaptopov na svete – GPD Pocket 2 je aktuálne dostupný v neodolateľnej zľave

GPD Pocket 2 je zariadenie určené pre naozaj špecifický typ ľudí, ktorí požadujú výkon a možnosť pracovať naozaj na akomkoľvek mieste.

Jeden z najmenších a zároveň najvýkonnejších mikrolaptopov na svete sa dá momentálne objednať aj do našich končín za naozaj vynikajúcu cenu. Skvelý GPD Pocket 2, ktorý doslova zbúral svoju kampaň na platforme Indiegogo, si môžeš kúpiť už za fantastických 446,38 eur s bezplatnou dopravou bez akýchkoľvek ďalších poplatkov ako clo či DPH. 

Akciu na GPD Pocket 2 nájdeš na e-shope Cafago.com PS: zľavový kupón nájdeš na spodku článku

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

GPD Pocket 2 – pracujte naozaj kdekoľvek

Zariadenie GPD Pocket 2 je, pochopiteľne, určené pre naozaj špecifický typ ľudí, ktorí požadujú dostatočný výkon a možnosť pracovať naozaj na akomkoľvek mieste, či prostredí. Práve GPD Pocket 2 zaručuje, že vďaka jeho miniatúrnym rozmerom môžete pracovať kdekoľvek ste, pričom máte v rukách stále dostatočný výkon nato, aby ste zvládli spraviť bežné kancelárske práce, či malé projekty. 

GPD 2 Pocket_dotykovy displej
Zdroj: produktová fotografia

Miniatúrny laptop GPD Pocket 2 je vybavený 7-palcovým dotykovým displejom s rozlíšením 1920 x 1200 pixelov. O výkonnostnú stránku zariadenia sa stará procesor Intel Celeron 3965Y, ktorý zvládne v spolupráci s grafickým čipom Intel HD Graphics 615 a 8 GB RAM aj náročnejšie úlohy. Čo sa úložného priestoru týka, postačiť si musíte so „smartfónovým“ 128 GB úložným priestorom, ktorý je však možné rozšíriť prostredníctvom SD karty. 

GPD 2 Pocket
Zdroj: produktová fotografia

Skvelou výhodou tohto kompaktného zariadenia je aj skvelá konektivita, ktorá je na tak malé rozmery naozaj nevídaná. Na boku zariadenia totižto nájdete nie len USB Type-C, ale aj 2 x USB 3.0, slot pre SD kartu, či dokonca aj 3,5 mm jack. Počítať môžte aj s najnovšími Bluetooth štandardmi, ako aj s plnohodnotným WiFi pripojením na 2,4 GHz, respektíve 5 GHz. Na záver určite musíme spomenúť skvelú výdrž 6800 mAh batérie, ktorá zaručuje zhruba 6 – 8 hodín výdrže. 

Zariadenie GPD Pocket 2 momentálne môžeš najvýhodnejšie kúpiť na e-shope Cafago.com, ktorý ho ponúka za fantastických 446,38 eur s bezplatnou dopravou bez ďalších poplatkov ako clo či DPH. Na spomínanú cenu sa dostaneš až po využití zľavového kupónu CC2002.

Akciu na GPD Pocket 2 nájdeš na e-shope Cafago.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close