Sponzorovaný obsah

Jarné výpredaje na MyKeysShop sú tu! Originálne licencie Windows a Office zakúpiš už za 7 dolárov

Daj zbohom ročnému predplatnému populárnych softvérových nástrojov. Doživotné licencie môžeš mať na MyKeysShop naozaj za babku!

Rozlúčte sa raz a navždy s vysokými ročnými poplatkami za originálny softvér. S e-shopom MyKeysShop.com môžeš pri nákupe originálneho softvéru ušetriť doslova desiatky eur. Nehovoriac o tom, že väčšina ponúkaných licencií je platná doživotne a to za tak nízke ceny, až sa ti z toho zatočí hlava. Všetky licenčné kľúče sú zároveň 100% autentické a originálne, takže sa nemusíš obávať ani žiadnych prípadných komplikácií po kúpe softvéru. Internetový predajca licenčných kľúčov MyKeysShop.com si totižto zakladá na poskytovaní kvalitných produktov a dobrej zákazníckej podpore. Spokojnosť zákazníkov je pre predajcu prioritou, o čom značí aj neustála podpora, ktorá pomôže pri kúpe softvéru alebo akejkoľvek komplikácií s jeho inštaláciou.

Očakávaný jarný výpredaj softvéru

Skvelé ceny licenčných kľúčov sa v rámci jarných výpredajov dostali na historické minimum. Pri nákupe digitálnych licencií Windows a Office môžete momentálne ušetriť až 55%. Pre maximálne zníženie ceny stačí pri nákupe zadať exkluzívny zľavový kupónZDDA05„, ktorý otvára dvere do sveta unikátnych zliav. Taký Windows 10 zoženie vďaka tomuto kupónu už za neuveriteľných 7,05 USD, pričom neskutočné zľavy neminuli aj ďalšie verzie operačného systému Windows a kancelárskeho balíčka Office.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Office 2021 s kupónom „ZDDA05“

Najpoužívanejší Windows 10 s kupónom „ZDDA05“

Najpopulárnejší Windows 11 s kupónom „ZDDA05“

Zvýhodnené balíčky Windows a Office s kupónom „ZDDA05“

Pri nákupe na e-shope MyKeysShop.com sa naozaj nemusíte obávať toho, že vám bude doručená neoriginálna licencia vami zakúpeného softvéru. Predajca garantuje, že všetky licencie sú oficiálnymi licenciami typu OEM, čiže licenciami pre výrobcov hardvéru. Tieto licencie sú však úplne identické, ako bežné komerčné licencie, no ich cena je diametrálne odlišná. Nákup takéhoto softvéru môže na prvý pohľad vyvolávať obavy. Predajca však garantuje, že všetky licenčné kľúče zakúpené na stránkach MyKeysShop.com sú 100% legitímne a legálne. Samozrejme, v prípade akýchkoľvek problémov je k dispozícii neustála podpora zo strany predajcu na emailovej adrese support@mykeysshop.com ako aj možnosť vrátenia peňazí podobne, ako v prípade bežného nákupu na internete.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close