Jarné výpredaje aj vo svete softvéru! Microsoft Office 2021 alebo Windows 11 aktuálne kúpiš za šialene nízke ceny

Originálne softvérové nástroje za zlomok ich pôvodnej ceny? Pri nákupe na Godeal24.com môžeš ušetriť desiatky eur.

godeal24 jarny vypredaj
Zdroj: Godeal24.com

Najpopulárnejší kancelársky balíček na svete Microsoft Office, originálny operačný systém Windows 11 či kopa ďalšieho originálneho softvéru za tie najnižšie ceny? Nenechaj si ujsť jarné zľavové tornádo na e-shope Godeal24.com. Populárny Office 2021 Pro môže byť v rámci najnovšej kampane tvoj už za neuveriteľných 24,25 eur, pričom taký „ostrieľaný“ Windows 10 Pro kúpiš už za 7,25 eur! Nechýbajú ani tradičné zvýhodnené firemné a rodinné balenia ako aj výhodné balíčky viacerých populárnych produktov.

Limitovaná akcia na najpopulárnejšie verzie Windows a Office

Nakúp viac a ušetri! Cenovo zvýhodnené balíčky za najlepšie ceny

Zvýš svoju produktivitu na maximum vďaka zvýhodneným balíčkom. V porovnaní s nákupom jednotlivých softvérových nástrojov samostatne môžeš ušetriť desiatky eur navyše. V ponuke nájdeš nie len obľúbené balíčky Windows 10 Pro + Office 2021 Pro ale aj multiverzie pre domáce alebo firemné použitie.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Až 50% zľava s kupónom „SGO50“ na ďalšie verzie Windows a Office

Ďalšie nástroje za tie najlepšie ceny!

Pozitívne recenzie a garantovaná originalita licencií

Pri nákupe na platforme Godeal24.com sa nemusíš obávať žiadnych komplikácii pri nákupe či prípadného dodania neoriginálneho softvéru. Predajca Godeal24.com garantuje originalitu všetkých softvérových licencií a vie ich presnú históriu pôvodu. Za všetko hovorí aj až 98% pozitívnych recenzií na platforme TrustPilot.com. Predajca zároveň garantuje aj doživotný predajný servis a v prípade akýchkoľvek problémov je možné obrátiť sa na 24/7 podporu na adrese service@godeal24.com.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre