Janobike E20 – multifunkčný elektrický fatbike s výkonom až 1000W a odnímateľnou batériou

Fatbike Janobike E20 s maximálnou rýchlosťou až 50 km/h si hravo poradí s terénom, snehom, ale aj mestskou premávkou.

janobike e20 4
Zdroj: TomTop

Pokukávaš po elektrickom bicykli, s ktorým by si si užil aj kopec zábavy v cyklisticky netradičné ročné obdobia? Na takúto formu zábavy, no aj na prípadné každodenné dochádzanie sa môže skvelo hodiť kompaktný elektrický fatbike Janobike E20. Ten ponúka nie len kopu zábavy vďaka širokým plášťom a výkonu až 1000W, ale zároveň umožňuje pohodlné dochádzanie bez natriasania aj na slovenských rozbitých cestách. 

Fatbike Janobike E20 už za 1088,00 eur nájdete na TomTop.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Janobike E20 – zábavná mašina do mesta aj do náročného terénu

janobike e20 3
Zdroj: TomTop

Základom bicykla Janobike E20 je kompaktný hliníkový rám s odpruženou vidlicou a 20-palcovými kolesami. Nejde však o tradičný bicykel, ale o akúsi formu kompaktného fatbajku, keďže je bicykel osadený na 4 palcových plášťoch. Veľké plášte a predné odpruženie zároveň umožňujú naozaj širokospektrálne použitie tohto bicykla. Jeho predispozície lákajú vyskúšať náročný blatový terén, či sneh, no bezproblémovo si poradí aj s rozbitými slovenskými cestami. S bežným bicyklom by to na asfalte bohvie čo nebolo, no v tomto prípade je v plnej zbroji elektrický motor a batéria. 

janobike e20 3
Zdroj: TomTop

Elektromotor má v tomto prípade výkon až skvelých 1000W, takže s masívnou konštrukciou sa pohrá naozaj ochotne. Maximálna rýchlosť je pritom na úrovni až 50 km/h, takže sa človek nestratí ani v klasickej mestskej premávke. Odnímateľná batéria má pritom kapacitu až 12,8 Ah, čím je zabezpečený čisto elektrický dojazd 30 až 50 km. V prípade elektrickej dopomoci a využívaní až 7 rýchlostných stupňov od výrobcu Shimano, sa pritom dojazd môže predĺžiť až na 70 km

janobike e20 1
Zdroj: TomTop

Pri doprave v ťažkom teréne, ale i v meste, treba vsádzať na bezpečnú jazdu, na ktorú myslel aj samotný výrobca. Ten totižto siahol po zabudovanom LED prednom svietidle, pohodlnej odpruženej sedačke, blatníkoch, ale v neposlednom rade kvalitnom brzdnom systéme. Pri lacných bicykloch totižto často nájdete najlacnejšie kotúčové brzdy bez hydrauliky, kvôli čomu z bŕzd nedokáže človek „vyždímať“ úplne všetko. To však nie je prípad výrobcu Janobike, ktorý siahol po kvalitných hydraulických brzdách. Vďaka tomu si môžete byť vždy istý, že vás brzdy nenechajú v štichu ani pri zjazde na náročnom teréne alebo pri núdzovom brzdení v meste. 

Fatbike Janobike E20 už za 1088,00 eur nájdete na TomTop.com

Elektrický fatbike Janobike E20 momentálne nájdete v bleskovom výpredaji na e-shope TomTop.com už za 1088,00 eur. Bicykel je dodávaný z nemeckého skladu bez ďalších poplatkov. Vďaka tomu je zabezpečené nie len expresne rýchle dodanie, ale zároveň sa tak vyhnete ďalším zbytočnostiam ako clo alebo DPH. 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre