Inteligentné svetlo Yeelight od Xiaomi vdýchne život každej modernej domácnosti

Xiaomi Yeelight AC176
Zdroj: produktová fotografia

Milovníci futuristického nábytku a doplnkov by mali spozornieť. Radi by sme Vám dali do pozornosti inteligentné svetlo Xiaomi Yeelight, ktoré okrem klasiky v podobe svetla, ponúka aj aditívne funkcie.

Xiaomi Yeelight

Xiaomi Yeelight nemá prívlastok „inteligentná“ lampa len tak. Ponúka totiž možnosť ovládania prostredníctvom aplikácia. Tá umožňuje viacero možnosti prispôsobenia svetla. Napríklad, možnosť zmeny teploty svetla (2700-6500k), možnosť vyžarovania rôznych farieb na navodenie odlišnej atmosféry a podobne.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Minimálna výška zavesenia je 0,5 metra. V prípade ak máte vyššie stropy tak lampu možno „natiahnuť“ až do 1,5m.  Zároveň ponúka 294 kusov LED-iek bez blikania, oslnenia a žiarenia, s dlhou životnosťou. Čerešničkou na torte je, že svetlo je chránené certifikáciou IP50. Znamená to, že do jej útrob sa nedostane ako prach tak ani hmyz.

Xiaomi Yeelight AC176_1
Zdroj: produktová fotografia

Stropná LED lampa Xiaomi Yeelight je aktuálne dostupná v obchode Cafago.com s cenovkou 132,39€, avšak za podmienky využitia kupónu „CC2830“ jeho cenu stlačíte na 114,26€. Čerešničkou na torte je možnosť doručenia prostredníctvom dopravy „Duty free“, teda bez ďalších doplatkov.

Xiaomi Yeelight

Poznámka redakcie: akciová cena je platná ku dňu publikácie článku alebo do vyčerpania zásob.

Zdroj: vlastný

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre