Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Inteligentné hodinky Zeblaze NEO: Športové hodinky, ktoré si môžeš bezproblémovo obliecť aj ku košeli

Zeblaze NEO s ultra ľahkým dizajnom si zamilujú nie len športovci, ale aj bežní používatelia. Aktuálne sú dostupné v neodolateľnej zľave!

Ak ešte patríš medzi jedincov, čo ešte nemajú inteligentné hodinky na každodenné nosenie, teraz je ten správny čas na to, aby si to konečne napravil. Len pred 3-mesiacmi predstavené inteligentné hodinky Zeblaze NEO sú aktuálne dostupné v akciovej cene za menej ako 30€.

Svkelú akciu na hodinky Zeblaze NEO nájdeš na Tomtop.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
zeblaze neo 1_opt
Zdroj: Zeblaze

I keď hodinky Zeblaze NEO na prvý pohľad budia dojem štýlových hodiniek na každodenné nosenie ku košeli, ich telo je vytvorené z naozaj kvalitných ľahkých materiálov, vďaka ktorým je váha hodiniek iba zanedbateľných 56 gramov. Vďaka odolnosti použitých materiálov sa ale o hodinky nemusíte báť ani v náročnejších terénoch či pri náročných aktivitách, ktoré by bežné hodinky neprežili.

Veľký farebný displej

zeblaze neo uvodny_opt
Zdroj: Zeblaze

Najväčšou pýchou hodiniek je dotykový farebný displej s uhlopriečkou 1,3-palca a rozlíšením 240 x 240 pixelov, ktorý poskytuje neuveriteľnú farebnú hĺbku a výnimočnú sýtosť a čistotu farieb. Vždy dobrý pohľad na displej hodiniek je tak zabezpečený nie len doma, vonku, ale aj v dokonca naozaj zlých svetelných podmienkach. 

Nová generácia snímača srdcovej frekvencie

Keďže sa jedná o športové inteligentné hodinky, môžete sa spoľahnúť na dávku funkcií, ktoré budú neustále sledovať váš zdravotný stav. Prvou funkciou je nepretržitý srdcový monitoring pomocou novej generácie snímača srdcovej frekvencie Greencell, ktorý je vybavený špeciálnym algoritmom. Ten zabezpečuje nie len lepšiu účinnosť snímača, ale aj nižšiu spotrebu energie, či dokonca efektívne filtrovanie rušiacich zvukov

zeblaze neo 2_opt
Zdroj: Zeblaze

Hodinky Zeblaze NEO, samozrejme, ponúkajú aj monitoring spánku, ktorý dokáže rozoznávať rôzne spánkové fázy, na základe ktorých vám následne poskytne prehľadnú analýzu o tom, ako prebiehal váš spánok, poprípade ako ho zlepšiť. Spoľahnúť sa môžete aj na klasické funkcie ako počítadlo krokov, prejdenej vzdialenosti, počet spálených kalórií, či počet aktívnych minút. Zaujímavou funkciou je aj meranie krvného tlaku, ktoré je však iba orientačné, a tak sa nedá považovať za náhradu klasického tlakomeru. 

Zeblaze NEO specifikacie
Zdroj: Zeblaze

Stále v spojení

Zeblaze NEO za konkurenciou nijako nezaostávajú a bezproblémovo ich môžete prepojiť so smartfónmi s Androidom, ako aj iOS. Po ich spárovaní tak môžete dostávať upozornenia priamo na obrazovku vašich hodiniek, ktorými môžete dokonca vykonávať aj vybrané úkony (čítať správy, zrušiť hovor, atď.) . Samozrejme, pre prepojenie so smartfónom musíte mať neustále zapnuté pripojenie Bluetooth, na hodinkách ako aj na smartfóne. Bezdrôtové pripojenie je zväčša náročné práve pre batériu, no výrobca deklaruje že batéria s kapacitou 180 mAh vydrží pri bežnom používaní až 5 dní

zeblaze neo 3_opt
Zdroj: Zeblaze

Inteligentné hodinky Zeblaze NEO môžeš aktuálne získať už za spomínaných menej ako 30 eur, tradične, s bezplatnou dopravou. Akciová ponuka je však limitovaná, preto ti ju odporúčame v prípade záujmu vyskúšať čo najskôr.

Svkelú akciu na hodinky Zeblaze NEO nájdeš na Tomtop.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close